Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyibe kerül egy kismamának...

Mennyibe kerül egy kismamának a magánorvosi nőgyógyászati vizsgálat, ultrahang?

Figyelt kérdés
És hogyha elmegyek egy ilyen magán rendelésre a terhesség elején egy bizonyos dokihoz akkor az lesz a választott dokim?Vagy ez hogy működik?Ti mi alapján választottatok orvost és mikor?Mikor kell eldönteni hogy kinél szeretnél szülni?
2014. júl. 30. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyibe kerül az változó de kb:10.000ft alkalmanként (én annyit fizetek).Akkor lesz a választott dokid ha te úgy döntesz,hogy őt akarod.Én azért döntöttem az orvosom mellett mert a terhességem előtt is hozzájártam illetve elég idős ahhoz hogy rengeteg tapasztalata legyen.Lehet hogy más nem ezt mondja az én orvosomra de kinek hogy.....

Mikor kell eldönteni hogy kinél szülnél?? -Sztem minnél hamarabb hogy végig tudja kísérni a terhesgondozásod.

2014. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ár attól függ kihez hová mész, szerintem átlagban 10ezer körül van alkalmanként. Ilyenkor az orvos ultrahangon is megnéz (legalább is engem). A kötelező genetikai ultrahangokra kórházba járok (oda ahol a dokim dolgozik, nem kell beutaló csak indőpont) ez ingyenes. Gondolom ezt is lehet magánban, nem tudom.

A doki csak akkor lesz a választott dokid ha szeretnéd, vagyis ha megbeszéled vele hogy ezentúl szeretnél hozzá járni terhesgondozásra. Nyilván neked is jobb ha ugyan ahhoz jársz minden alkalommal, hiszen nem kell mindig újra és újra elölről kezdeni az ismerkedést. De nem kötelező az első dokit választanod, én a másodiknál maradtam. Először 6 hetesen mentem dokihoz, de ő nem vállalt szülést, csak terhesgondozást, ezért választottam mást. Szóval nyugodtan keresgélj amíg szimpatikust nem találsz. A második doki akinél voltam 8 hetesen ő elvállalta a szülést így nála maradtam. Nem ismertem őt előtte, az a doki ajánlotta akinél elsőként voltam. Utána néztem neten fórumokban hogy mit írnak róla, én így választottam.

2014. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hol laksz és a doki mennyit kér. Nagyobb városokban jellemzően magasabb a tarifa.Én Bp-en 10 ezret fizettem
2014. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemet magán meddőségi klinikán kezdtem. Amikor kiderült, hogy megfogant a baba, és tuti a terhesség, az ottani orvos ajánlotta egy kollégáját, ami helyileg is jó volt nekünk. Ettől kezdve hozzá jártok, 10 000Ft egy vizit, minden alkalommal ultrahanggal is megnéz. Szerencsére nem pénzéhes, fölöslegesen nem zaklatjuk egymást, meg vagyok vele elégedve.

Genetikai ultrahangon a mostani második terhességemmel magán UH-n voltam. A 12. héten az integrált teszt keretén belül (ez össz 35 000Ft), a 18. héten magán ultrahang rendelésen (17 000Ft). Ja, Budapestre járok.

2014. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!