Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tényleg új kiskönyv van már?

Tényleg új kiskönyv van már?

Figyelt kérdés
Benne vannak a beutalók? Így előbb kell menni érte, nem? Legalábbis én a múltkor 9 hetesen mentem, de addigra már a háziorvostól megvoltak a beutalóim, ő meg utólag mindent beleírt.

2014. szept. 10. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok.Nekem mindig akkor adják a beutalókat,mikor ideje van.Egy hete voltam védőnőnél,nem mondta,hogy valami is változik ezzel kapcsolatban.
2014. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem kifutó rendszerben maradnak a régi dolgok. Két hete beszéltem egy szülésznővel, akkor még azt mondta, nincs kész az új kiskönyv. Tegnap viszont a laborvezető és egy nőgyógyász is egymástól függetlenül azt mondta, már bevezették az újat. Egy másik nőgyógyász meg ideadta a szokásos papírt az elvégzendő vizsgálatokról, de úgy vettem észre, hogy ő nem nagyon szokott képben lenni az ilyen újdonságokkal.
2014. szept. 10. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 20 hetes leszek pár napon belül; és még a régebbi kiskönyvem van; pedig a teherbe esésem előtt olvastam a beutalósról; és örültem is neki előre :-)

Nem tudom lesz -e külsőre is változás; az enyém citromsárga (mint a gólyahír virág).

2014. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok.Nekem is a régi van,de az fehér.
2014. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hétfőn kiderül...

Én eddig is mindenkinél másmilyen színűt láttam, nem tudom, az új milyen lesz, de a régi nem volt egységes.

2014. szept. 18. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!