Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 34 hetes terhes vagyok és már...

34 hetes terhes vagyok és már pár hete a mellem teljesen "összeesett". Normális ez? Nem most kellene feszülni és megduzzadni?

Figyelt kérdés
A terhesség első időszakában nagyon megnőtt és feszült, érzékeny volt nagyon a mellem. Viszont már egy jó ideje elmúlt a feszülés is és újra a terhesség előtti méretre ment össze. Félek, hogy nem-e a babával van valami gond. Egy ideje elég szigorú diétát kell tartanom, úgy érzem fogytam is és a hasam sem nő már. Másfél hete a babát nézték, vele akkor minden rendben volt, de akkor ez annyira még nem tűnt fel. Ráadásul az én picim nem is túl aktív. Mindenhol azt olvasom, hogy erősen kellene rúgkapálni a babának, meg dudorodni kellene ki a kis lábának, kezének, de ő mindig is keveset és olyan kis finomakat mozgolódik csak. Most egyre jobban elkezdtem félni, hogy valami baj lehet vele.

2014. szept. 26. 10:21
 1/2 canary válasza:
A legfontosabb, hogy megnyugodj! Az orvos-védőnő mindent renben talált. A baba biztos nő, a hasad esetleg átrendeződik, pl. a háj lement róla. A cicid most felkészül a nagy telítődésre, először kilazulnak a szövetek, hogy legyen hova férnie a tejnek, ezért nem feszül. A babák - akárcsak az emberek - különbözőek. Azért is lehet nyugodt baba, mert biztos nem hiányzik neki semmi (oxigén-tápanyag, stb.) sőt, nagyonis jól érzi magát, és biztos boldogságban vártad, marajon is így. Sok sikert!
2014. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat :)
2014. okt. 1. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!