Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szt. Istvánban hogyan történik...

Szt. Istvánban hogyan történik a terhesgondozás? A vérvétel melyik épületben zajlik?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok meg nekem nagy vonalakban a terhesség elejétől a végéig! Köszönöm!
2011. máj. 27. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanabban az épületben ahol majd szülni fogsz kell járni és lent az alagsorban van vérvétel és uh. Sokan vannak és figyelni kell,hogy hol jelentkezik be az ember mert 2helyen is lehet. Én egyszer véletlenül rossz sorba álltam igy hiába voltam elsek ott lettem igy vagy 15.ik...A wc ami hozzátartozik ocsmány igy én mindig vittem magammal kézmosót és kéztörlőt sőt még wc papir sincs sokszor.... Később a 35.héttől szintén itt lesz az NST és vérnyomásérés,vizeletleadás. Itt már kevesebbet kell várni érdemes délelött 10-11 fele menni.A nővérek tipúsaa vegyes,találkoztam kedvessel és citromba harapottal is. Jó babavárást!!
2011. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!