Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magán orvos és a kötelező...

Magán orvos és a kötelező vizsgálatok?

Figyelt kérdés
Magán dokim van 3hét múlva kell vissza mennem hozzá akkor leszek 18+5 hetes kérdeztem tőle, hogy a genetikai uh lesz akkor? Azt mondta nem mert azt majd azt sztkban fogja csinálni a rendelésen. Azt nem kérdeztem meg tőle, hogy az sztkban is kell pénzt adni? Én úgy gondolom akkor nem de kíváncsi vagyok a tapasztalt kismamá válaszára! Köszi 16 hkm :-)
2015. jún. 11. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ott nem kell fizetned.
2015. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is magándokim volt, azokért a vizsgálatokért amit az sztk-ban végzett, nem fizettem, csak a magánrendelésén.
2015. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2015. jún. 11. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy adtam pénzt, ugyanis hétvégére beszéltük meg az UH időpontot, amikor ügyeletben volt a dokim. Amikor viszont hétköznap rendelési időben mentem a kórházba hozzá UH-ra, akkor nem fizettem.
2015. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönóm! :-)
2015. jún. 12. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2015. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!