Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan zajlik a terhes gondozá...

Sankarea kérdése:

Hogyan zajlik a terhes gondozás Tatabányán?

Figyelt kérdés
7 hetesen mentem először nőgyógyázhoz ,aki megállapította a terhességet(embrionális elem azonban még nem volt látható)majd vissza rendelt,azonban ekkor már másik doki volt,megvizsgált,nem talált babát ,kiderült hogy a technika ördöge játszadozott és át küldött ultrahangra az ultrahangoshoz,ott meg állapították mekkora a baba stb,ezzel a lelettel vissza kellett menni azonnal a nődokihoz ,megnézte,felvett táppénzre,majd azt mondta ide többet nem kell már jönnöm (ultrahang ,terhes gondozó,nőgyógyász ugye külön van itt)volt egy citológia,rá volt írva a papírra "lássa gondozó orvosa" pont nem volt benn így másik doki nézte meg,mivel nem volt panaszom azóta nem mentem nőgyógyászhoz,csak ultrahang,kötelező vérvételek,védőnő stb... a 32 hetes ultrahang után a gondozóba megint bele írták "lássa gondozó orvosa"de most akkor kihez kéne mennem?ad valami papírt a nőgygyász is? vagy csak rá pillant? ebből lehet valami gond mikor megyek szülni a kórházba? minden gondozás megvolt csak a nőgyógyász nem mert azt mondták oda többet nem kell mennem csak a gondozóba....másnak hogy volt aki ide járt gondozásra? köszönöm a válaszokat még ha eléggé hülye kérdés is ez

2015. aug. 17. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
a gondozoban a 24. hét körül nekem volt vizsgálat is,én egészen addig oda jártam.hisz ott is nőgyógyász van,ha panaszom volt akkor is vizsgált.
2015. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :),nekem eddig hálisten a fáradékonyságon kívül semmi baj nem volt,csak mivel először a Málik vizsgált aztán meg Jánoska a terhes gondozóba automatikusan ezt írták:"gondozza dr.Jánoska" ezért nem értettem hogy most akkor mindegy kihez viszem az ultrahangos leletem,mert a terhes gondozóban látták,és még pluszba magyarázatot is kaptam,meg megbeszéltük miket szedek magne b meg elevit... csak attól félek szüléskor nem e csinálnak ebből gondot,ha nem megyek külön a Jánoskához
2015. aug. 17. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj bárki csak ne a Jánoska....
2015. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hajajj annyira rossz? :D nálam mondjuk azt mondta hüvelyi uh-n hogy mit akarok ott itt nincs semmilyen baba,át kapcsolt hasira(vagyis csak akart) nem volt jó a gép így nézett meg Hetényi doktor úr,aki megállapította hogy a picurka igenis ott van :) ezzel a papírral kellett vissza mennem a Jánoskához ,aztán ő hátra is ment utána az asszisztensel beszélgettem.

de amúgy nem ő fogja le vezetni a szülésem ,attól hogy ő vizsgált?

gondolom majd aki ügyeletben lesz,mert nincs fogadott dokim

dokim

2015. aug. 17. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!