Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vannak itt novemberi kismamak?...

Vannak itt novemberi kismamak? Hogy erezitek magatokat?

Figyelt kérdés
En ma toltottem a 38 hetet:) Nagyon izgulok mar, de mintha az ido csak vanszorok es nagyon nehezen telnek a napok :). Azon kivul elojott a hat fajas es alhasi fajdalom...mar szinte sehogy sem jo csak fekudve. Holnap lesz egy nst-m, kivancsi vagyok mit mondanak a multheti teljesen rendben volt. ti h vagytok? a babat 3 kg 100 becsultek most 1 hete, kisfiu es termeszetes szulesre keszulunk
2015. nov. 4. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én november 23-ra vagyok kiírva, de az a megérzésem, hogy nem lesz addig bent. Az első babám 1.5 héttel kiírt előtt jött. Nekem ma semmit nem mutatott a gép, minden rendben van. Hétfőn lesz súlybecslés, uh-val, még nem nézegettük hány kg lehet, nem tartjuk mérvadónak. Kislány lesz és mi is természetes szülésre készülünk (császáros előzménnyel). Én is szívesen feküdnék, de 2 éves nagytesóval sajna ez már nem lehetséges :) azért jólesik este eldőlni :D
2015. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én november 22-re vagyok kiírva, de már egy ideje küzdök a jóslókkal, szörnyűek, nagyon erősek és legtöbbször egész éjszaka tartanak megállás nélkül, emiatt nem sokat tudok aludni.

egyébként minden rendben, de az éjszakákat nagyon nem bírom.

kislány lesz, már nagyon rég be van fordulva és természetes szülésre készülünk mi is.

2015. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én szerdán töltöttem a 39.hetet, és se jóslóm nincs se semmi olyan ami arra utal, hogy napokon belül szülök.

Iszom a málnalevél teát, kb 2hete fáj a szeméremcsontom környéke ha felállok, megyek vagy megfordulok éjjel az ágyban. Kicsit húzódik a hasam alja de ennyi. Kedden 3350gr-ra becsülték a kislányom. :)

2015. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Izgi nagyon ez a varakozas mindenkinek kellemes szulest kivanok es konnyut ! :)
2015. nov. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!