Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van itt valaki I. típusú...

Van itt valaki I. típusú cukorbeteg kismama?

Figyelt kérdés
tapasztalat érdekelne, hogy viselte a terhességet, mennyire volt ingadozó a vércukra, és igazából minden.
2016. febr. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen. Nem volt semmi gond. Nagyon jól beállított cukorral estem teherbe. Sokat mértem, a cukromat is és az ételeket is. Végig jó volt a cukrom, gyakran jártam a diabetológiára és ha kellett azonnal korrigáltuk az inzulint. Betöltött 39 hétig bírtam, ami nagyon jónak számít.
2016. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az első 3hónapban sem ingadozott, vagy esett le a cukrod? nagyon szerencsés vagy :)
2016. febr. 5. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ingadozott az elején sem. Annyi volt, hogy nagyon féltem, hogy magas lesz, ezért az elején alig mertem enni, vagy kétszer kevesebbet ettem az előírtnál, akkor volt annyira alacsony, hogy már éreztem, de utána ráálltam arra, hogy kimértem újra a kaját, így nem volt gond.
2016. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!