Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjem ahelyett, hogy örülne...

Férjem ahelyett, hogy örülne annak, hogy várandós lettem a 3. gyerekünkkel felháborodott, hogy azt hitte végre besegitek a kasszába, normális?

Figyelt kérdés

Ő már a 2. gyereket sem akarta ,holott én előre szóltam ,hogy úgy szeretném mint anyukám a

ki 4 gyereket szült és apukám eltartotta.


2013. júl. 14. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell állandóan provokatív kamu kérdéseket feltenni ugyan erről a témáról?
2013. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha a 2.at sem akarta, minek lettél megint terhes?
2013. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én azon sem lepődnék meg ha ezek után kidobna ha az ő beleeggyezése nélkül esel teherbe, egyáltalán tőle van a gyerek? mert ha valaki nem akarja az nem csinál gyereket
2013. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kerria ***** válasza:
80%

Nemrégiben is volt egy ilyen típusú kérdés, ott is ezen a véleményen voltam:


1. Egy gyerekhez (mindegy hogy hányadik) 2 ember kell, hogy akarják. Tehát itt is nem csak a Te véleményed számít, hanem az övé is.

2. A mai helyzetben nem egyszerű eltartani egy 4 fős családot, pláne egy keresetből. Így megint a férjed pártjára tudok csak állni.

Szép dolog az, ha az Apa el tud tartani 4 gyereket, a Feleséget, és magát; szó se róla, bár sok ilyen lenne/lehetne. Viszont nem lehet ezt alapul venni.

3. Én is szeretnék 3. babát, de tudom, ez szinte lehetetlen. 3 gyerek iskoláztatása, életre nevelése, segítése már kettőnknek is sok. Így megértelek, hogy szeretnéd a 3., sőt ahogy írod a 4.-t is, de egy kicsit próbáld megérteni a Férjed álláspontját is.


Kívánom a legjobbakat, hogy együtt működve, közösen a Férjeddel jó megoldást találjatok, és békességben tudjatok élni.

2013. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudom ki a primitívebb, aki kitalál egy ilyen kérdést, vagy aki komolyan gondolja? :)
2013. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kerria ***** válasza:
52%
kösz! kedves 5-ös
2013. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Nyugtassatok meg, kedves válaszolók, hogy ez csak egy kamu kérdés!!
2013. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Biztos kamu!Ennyire hülye nő nem létezik!!
2013. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor te ultra gáz vagy! :D
2013. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na akkor ennyi a kérdés kamu volt a kedves kérdező még mindig nem jelentkezett pedig azért írhatott volna. Ha esetleg tévedek és a kérdés még sem kamu akkor nagyon gáz vagy kérdező
2013. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!