Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szegeden ki hova ment 4D...

Szegeden ki hova ment 4D ultrahang vizsgálatra? Miért? Mennyiért? Kit ajánl?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Bérkert Klinikán voltam Sikovanyecz doktornál tavaly novemberben. Ő nagyon jó ultrahangos, nagyon részletes magzati biometriát csinált. 20 ezer volt a vizsgálat. Ha most lennék terhes, kipróbálnám a Csongrádi sugárúton az 5D ultrahangot, jókat írnak róla.
2016. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Igen hallottam a Doktor úrról is jó véleményeket,de a Human 5d-ről is csak jókat. Kíváncsi voltam itt mit írtok,de úgy látom hasonlóan jár az agyunk és a vélemények is csak jó. Ennek örülök. Na még alszunk rá egyet :D :D

Te,hány hetesen mentél Uh-ra?

N.

2016. márc. 30. 20:02
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 dejoooo,en is nala voltam,2 eve(kisfiam 18 honapos)most ismet babat varok(20.het),ugyanigy lesz,jovoheten megyunk ea vegre kiderul remelhetoleg a bebi neme :)

Gratulalok neked kerdezo!

2016. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. 27+5 hetesen voltunk. Nagyon jó élmény volt, bár az az igazság, hogy a képek nem sikerültek olyan jól, mint ahogy hirdetik a 4D mozikat. :) Többnyire takarta az arcát a baba, bezzeg a kukacát azt nem szégyellte. :D
2016. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A Human-ban néznek genetikait is???

A magzat növekedésének és állapotának ultrahang vizsgálata az lehet????Szerintetek???

Köszönöm második kérdező,Én is gratulálok nektek. Mi 19 hetesek vagyunk,de a hétvégén már mi is betöltjük a 20.hetet :). És megkérdezhetném mennyi az ára Sikovanyecznél,és ő Genetikát is néz? Fontos nekünk,szóval hova érdemes menni akkor.... Tényleg jókat hallok róluk,de a részletekre is kitérhetnénk??!! Köszi

N.

2016. márc. 30. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem rossz tapasztalatom van Sikoval...soha többet. egy normális képet nem tudott adni, egyéb gondom is volt vele.és 20 ezret fizettem a semmiért.

az 5d-seknél az 5d babamozi 17 ezer volt. nagyon aranyosak és kedvesek a szonográfus csajok. Nekem nagy élmény volt. mi a 22. hét körül voltunk.

van orvos is, ő is csinál 5d-t úgy tudom. de ha felhívod őket nagyon szívesen segítenek :) Ja és ha nem sikerül jó képet adniuk a babáról akkor visszahívnak másik alkalomra és csak akkor kell fizetned.

2016. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sikovanyecz az orszag egyik legjobb ulrahangos orvosa.

Nekem ez szamit, hogy lassa minden rendben van- e , es nem az, hogy nem ad jo kepet ...

Most komolyan valakit az erdekel, hogy rossz kepet ad ??? Nem az, hogy az orszag egyik legelismertebb orvosa azt mondja, hogy rendben van a baba?


Szegedi egeszsegugyi dolgozo, es egy kisbaba anyukaja.

2016. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én vagyok az akinek normális képet se tudott adni. Ne haragudj, hogy ha maszekba megyek, konkrétan babamozira akkor valószínűleg elvárna az ember vmit. Főleg hogy nem egy genetikai vizsgálaton voltam előtte, nem volt szükség többre.

a legelismertebb orvos azt mondta, hogy nincs meg a kisfiam fél alkarja... és mindezt 28 hetesen. nem erőlködött, hogy más pozícióból megnézze,vagy megmozgassuk úgy,hogy előhúzza. ennyivel lezárta a dolgot, meg ha gondolom kontrolláltassam a nőgyógyászommal.

Természetesen tudtam, hogy mindkét keze megvan,mivel előtte számtalan vizsgálaton voltam egyéb okokból.

A kisfiam full egészségesen született, két ép karral.


Szintén eü-s anyuka, szonográfus.

2016. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván itt szét kell választani, hogy miért mész. Genetikai uh 2D-ben készül, tehát ha valaki ezért megy tök felesleges a sok D! Ha babamozira megy, az megint más. És mindenkiről lehet jót is meg rosszat hallani. Engem Sikovanyecz szúrt amniókor, elégedett voltam vele, de több uh-os tapasztalatom nincs róla.

Én speciel most a 2. gyereknél nem mentem 4 D-re, mert nem tartottam akkora élménynek. Genetikai uh-ra Szabó profhoz mentem és nagyon elégedett voltam vele. Nagyon jó a gépe, és nagyon alaposan, sokáig vizsgálta a babát.

2016. márc. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat, mindent! Át kell rágni magunkat még ezen,de mérlegelni fogunk az biztos! Az eredmények mind idáig jókat mutattak,szépen gyarapszik,de ha már ilyen lehetőség van a kezünkben,hogy 4d esetleg 5d akkor élünk vele.Hogy kihez megyünk,még ... De tényleg köszönöm az eddigi segítségeket !

N.

2016. márc. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!