Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fogadott orvos terhesgondozás...

Fogadott orvos terhesgondozás és szülés alatt? Még nem aktuális de lassan ideje felderiteni a témát.

Figyelt kérdés
Sok kérdésben olvasom hogy az az előnye hogy ismer tudja az elozmenyeket. Kkerdem hogy az alatt az x alkalom alattamikor talalkozunk tenyleg megismeri az esetemet? Emlekszik mindenre vagy előtte gyorsan atfutja a papiromat a masik 25 kismama kozul? Nem tudom elkepzelni h mindenre emlekszik. Mindenkinek jo tapasztalata van?

2016. aug. 4. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én dokimnak rengeteg kismamája van.De ha mentem hozzá mindig tudta hanyadik hétben járok,miért érkeztem.

Tudja h nehezen esek teherbe,tudja h az első császár volt,2.szülésemnél emlékezett h az elsővel is hamar kitágultam csak elakadt stb.

Nekem csak jó tapasztalatom van!

2016. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Mielőtt bemész, gyorsan átfutja a kórlapodat, ennyi. Ha már többedszer szülsz nála, akkor megesik, hogy emlékszik dolgokra.
2016. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyém nem nagyon tudta ki vagyok, pl. a 36. héten megkérdezte, hogy első gyerek-e... Akkor már 28 hete hozzá jártam. De amikor bementem a kórházba, az ügyeletes orvos vette fel az adatokat, a sajátom csak levezette a szülést. (Amúgy nem voltam vele megelégedve, de hosszú történet mért nem váltottam.)
2016. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom orvos függő. Az enyém nem tudja hányadik hétben járok, de a telefonszámom el van mentve neki :) Bármikor hívom és nem veszi fel, visszahív. Ha esetleg szabin volt - külföldön, szólt előre, plusz másik orvosnak "átadott", ha gond lett volna, őt keressem. Első babánál is pont annyira képben volt, mint most.
2016. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!