Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesen köhögök . Házi...

Candy.baba kérdése:

Terhesen köhögök . Házi praktikák kellenének?! Többi lent!

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok.. nagyon köhögök.. valami hazi praktikák kellennének. Mert gyogyszert nem vehetek be..

2016. aug. 5. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam a hagyma vált be. Egy nyers fej után szépen felszakadt és tudtam normálisan köhögni és nem kínzott.
2016. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondták már többen is hagymát. De mégis mitcsináljak a hagymával???
2016. aug. 5. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Főzz belőle teát, a barna leveleiből. Tegyél bele mézet. Nemtom kaukkfüvet lehet-e. Inhalálás is jót tesz, vagy ha van hidegpárásítód, éjszakára mindenképp kapcsold be, legjobb ha Salvus vizet teszel bele. Gyömbér vagy erőspaprika szintén jó hatású és mézzel egyaránt keverhető.
2016. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megettem egy szelet vajas kenyérrel.
2016. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó két hónap köhögéssel telt. Homeopátiás szereket javasolt a doki (de ugye nem tudom, hogy az első trimeszterben ezt lehet-e használni), de nem hatottak. A lándzsás útifű szirup viszont bevált.

Esetleg bemész a patikába, és megkérded ott, hogy ilyen esetben mit tudsz biztonságosa használni. Lehet, a lándzsás útifüvet ott is fogják ajánlani, vagy van jobb ötletük.

A hagymatea tényleg jó, és a kakukkfű is segít a hurutoldásban.

2016. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lándzsás útifű szirup alkoholos.
2016. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hónapig köhögtem a 20 hét körül, borzasztó volt, semmitől nem javultam, nem is volt szabad szednem semmit kb.

Sinupret cseppre és izlandi zuzmo tablettára bólintott rá a dokim, mást nem.engedett. az egyiket reggel h feloldja, a zuzmot este h tudjak aludni.

Próbáltam a hagymát, picit segített, de nem.voltam kitartó.

Kamilla teát napi 1 et ittam még.

Sok folyadék, esetleg melegpárna a mellkasra, méz, citrom jó sok!

2016. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.. hétfön megyek a dokihoz. Majd rákérdezek.
2016. aug. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!