Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma megyek először a védőnőhöz,...

Ma megyek először a védőnőhöz, elég kövér kismama vagyok. Már előre parázok, hogy mit fogok tőle kapni, így a vérnyomásom is tuti magas lesz. Hogyan nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés
Volt olyan, akit nem csesztetett a súlyával?
2016. aug. 9. 08:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Én 160 cm és 70 kg voltam amikor kezdtem, nem csesztetett csak mondta hogy jo lenne maximum 10 kilot hizni a vegeig. De sose szologatott be. Nem minden vedono bunko. Ne idegeskedj.
2016. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
85 kiloval kezdtem a mostani terhessegem,soha egy szoval nem cs..sztetett...viszont azt meg fogadd el tőle,ha tanacsol valamit.
2016. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Persze, a tanács az mindig jól jön, de ha nekem elkezdi mondogatni, hogy így dagadt, úgy kövér, akkor azért kiakadok. Ezt magamtól is tudom, nem azért megyek oda.
2016. aug. 9. 08:36
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Ne hergeld fel előre magad. Ha elkezd csesztetni akkor kérd meg, hogy hanyagolja a témát, mert tisztában vagy a helyzettel.
2016. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Próbálom is addig lenyugtatni magam, csak sajnos hajlamos vagyok dolgokon előre parázni. Aztán mindig jobban sül el, mint amit elképzelek.
2016. aug. 9. 08:42
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodj meg. Nem valószínű, hogy az induló súly miatt csesztetni fog. Legfeljebb azért szoktak rászólni az emberre, ha sokat hízik menet közben, de azért a vékonyak is szoktak "kapni". Szerintem csak tanácsot fog adni hogyan étkezz, és max. mennyit szedj fel a végéig. Lehet, hogy te pl. nem is hízol semmit az egész terhesség alatt. (Egy barátnőm 90 kilóról indult, és ugyanannyival is ment szülni, szülés után kevesebb lett tíz kilóval, a gyerek meg négy kilósan született)
2016. aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj szerintem,hogy mar felhuztad magad elore es nem biztos,hogy a tanacsot tancsnak veszed...amugy én azt hiszem nem csinlatam belol ügyet,de o sem...termeszetesen beszeltunk rola,mondtam neki,hogy mivel mar volt terhessegi diabeteszem a pozitiv teszt utan dietazni kezdtem..mondta,hogy az oke,aztan sokat hanytam fogytam par kilot,azota meg o nyugtat,hogy azert ne aggodjak,hogy feljon valamennyi..

A védőnők nem boszorkak,nekem o a harmadik,mindegyikuk tok rendes,kedves volt.

2016. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Remélem az enyém is rendes lesz. Csak annyi negatívumot hallottam róluk, meg olvastam itt is.
2016. aug. 9. 08:46
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem attól függ milyen a védőnő.

Én 175 cm vagyok 63.5 kg-val kezdtem, most vagyok 72 és már szólt hogy már csak max 5 kg-ot szedhetek még fel.

Pedig nem vagyok túlsúlyos.

De mindenkinek azt nézik mennyivel kezdi. Ismerősöm 160 cm 85 kg-val kezdte, 99 kg-val szült, neki sosem szólt érte.


29 hkm

2016. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell mindent keszpenznek venni..meg azert szerintem sok múlik a te hozzaallasodon is...azt meg kevesen irjak ide,akik elegedett a vedonojukkel,hiszen itt azert inkabb panaszkodni szokás😁
2016. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!