Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is nagyon kövér...

Szerintetek is nagyon kövér kismama vagyok? Ha gondoljátok tippelhettek is hetet és nemet.

Figyelt kérdés

160 centi vagyok,és már híztam 11 kilót :(

Itt a kép:

[link]

[link]

[link]


2013. febr. 1. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy kövér. Ki mondott ilyet? Alacsony vagy, nyilván máshogy látszanak meg a kilók ilyenkor. Szerintem olyan 28 hét lehet. De ki tudja. Barátnőm 17 hetesen volt ekkora hassal, én kisebb hassal szültem :)
2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nézd, nem vagy vékony. De láttam jóval kövérebb kismamát is nálad. A sógornőm dupla olyan volt, mint te. Rajta egyáltalán nem látszott, hogy terhes. Rajtad viszont látszik.

Nemet és hetet azért nem tippelek, mert mi azt hiszem levelezünk, így tudom az adatokat:) Remélem nem sértelek meg vele:) Egyébként szépen gömbölyödik a pocakod.

2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez lemaradt.

Kétlányos 26 hkm.

2013. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
26hét kisfiú?
2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 cavalli ***** válasza:
69%
Szerintem nem vagy nagyon kövér, meg baromság h kövér vagy. Te egy csinos NŐ vagy aki kisbabát vár és ez jár némi plusz kilóval. Akinek nem tetszik azzal ne törődj. Szülés után meg elkezdheted szép lassan leadni, sőt kezdj el most kismama tornázni, szerintem nagyon jó. Szép kismama vagy szerintem :))) 15hkm
2013. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy vagy kövér! Egyértelmű, hogy a terhesség jár némi plusz kilóval, de az majd kis tornával odafigyeléssel le is megy! Nagyon szép kismama vagy! Ne haragudj de nem tudok tippelni :) Szintén egy kismama.
2013. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az,hogy hányadik hétben jársz.

Ehhez képest lehetsz nagyon is arányosan kismamás.És ahogy írták is: egy alacsonyabb nőn egészen másképp tűnnek a kilók,mint egy 180-190 cm-esen.

2013. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na jó elárulom,hogy 26+3 hetes vagyok és kisfiú bérli a pocakomat :)

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat :) Egyébként 88,5 kiló vagyok, 78,5 kilóval kezdtem :/

2013. febr. 1. 21:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mondanám hogy kövér vagy, lehet hogy ez megnyugtat én 58 kilosan kezdtem és most 67 vagyok, 17hétben és hol van még a július...
2013. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Én megmondom őszintén, kövér vagy.

Nyilván te is látod, van úszógumid, vastag a karod, a hasad sem az a szép kerek formás.

Én is kövér vagyok, ezt fel is vállalom, 165 cm vagyok, 89kg-al kezdtem, most 20 hetesen vagyok 95.

A férjem is megmondja kövér vagyok, meg én is látom, hogy narancs bőr a combom, a fenekem, ami nem szép, tokám van, vastag a karom, a combom, a hátam is hurkás...

Ha gondolod írj email címet, küldök képet.

2013. febr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!