Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyon fiatal anyukák! Hol...

Nagyon fiatal anyukák! Hol szültetek?

Figyelt kérdés

17 éves leszek,amikor megszülöm a babámat. Olyan kérdésem lenne,hogy akik szintén 20 alatt szültek, ők melyik kórházban szültek? (budapesten)

Azért kérdezem,mert sok olyat olvastam már,hogy akik fiatalon szültek velük elég rosszul bántak a kórházban, én pedig szeretném ezt elkerülni, mivel szerintem nekik az a dolguk,hogy engem segítsenek,illetve a babámat, nem pedig az,hogy lenézzenek.



2016. nov. 11. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Tök mindegy,mindenhol meglesz a véleményük rólad. De ettől még nem fognak rosszul bánni veled. Mivel bababarát kevés van,igy szerintem rád se bagóznak majd kb.

Itt nálunk bababarát a kórház,de itt se zaklatnak senkit,de a babák miatt benéznek azért sokszor.

2016. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
fogadott orvossal
2016. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

1.vagyok

Ja maga a szülés.

Hát a romákkal itt is lenézőek,főleg mert a legtöbb sajna buta,mint a tök.

Sok kiskorút vagy nagyon fiatalt láttam itt is,mikor én benn voltam. Nem igazán voltak kedvesek tényleg,de ha vállalod 16évesen a gyereket,vállald a lenéző tekinteteket is. Ha a babához felnőtt vagy,a mások letojásához is legyél az.

2016. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan kórház ahol esetleg nem súgnának össze a korod miatt, szerintem.

Egyébként pedig nem kell ahhoz 20 év alatt lenned, hogy "rosszul bánjanak veled", mert vannak olyan csecsemősök például akik a 25-6 évessel is lekezelően beszélnek, mert első babások, és nem vér profik az első napokban.

Ha te normálisan állsz a nővérekhez, orvosokhoz, csecsemősökhöz akkor ugyanazt kapod vissza.

Nyilván elvárják, hogy ha már gyereket szülsz 17 évesen legyél talpraesett, és ha megkéred hogy valamit magyarázzanak, vagy mutassanak meg figyelj oda. Kérdezz, érdeklődj.

Ha bevállaltad ilyen fiatalon a gyereket akkor ezzel is meg kell küzdened, ez a legkevesebb.

De ha te annyira félsz ettől akkor menj magánklinikára, ott biztosan nem fognak rosszul bánni veled, viszont ennek megvan az ára!

2016. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadj orvost.
2016. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ahol én szültem csak a romákkal bántak keményebben. Sokuk tényleg annyira primitìv réteget képviselt hogy azt se tudta megérteni hogy ne szarjon a budi MELLÉ!

Gondolom orvost fogtok fogadni ha ennyire aggódsz hogy megfelelő bánásmódban részesítsenek. Azt kell hogy mondjam hogy fogadott orvos nélkül kétlem hogy ne legyenek bunkók veled. Úgy vannak vele ők is ahogy te velük... nekik az lenne a dolguk hogy mosolyogva ellássanak. Neked meg hogy az iskolapadban üllj hogy dolgozz a jövődért....

2016. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem kell félre érteni, én kedves leszek így is úgy is, a babám miatt is, és magam miatt is. Csupán csak nem szeretném ha ennyire megkülönböztetnének, főleg úgy,hogyha egy rossz szót sem szóltam még hozzájuk. Legyen meg rólam a véleményük, nem is azt kérem,hogy ne, csupán csak nem akarom ha emiatt más bánásmódba részesítenének. Az én jövőmhöz meg szerintem senkinek semmi köze, attól hogy nekem milyen jövőm lesz, nekik nem lesz jobb/rosszabb:)

Köszönöm a válaszokat!

2016. nov. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!