Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szóltak ahhoz a szülők,...

Mit szóltak ahhoz a szülők, hogy fiatalon szültetek?

Figyelt kérdés
Fiatal alatt értem mondjuk a 18-24 közöttieket. Adott a kérdés, pozitívan vagy negatívan reagáltak inkább, mikor megtudták? :)

2014. aug. 13. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem semmit. Örültek a kisbabának.

20 évesen szültem. Igaz, nem a szülők nyakára mentem. A férjemmel albérletbe mentünk, majd vettünk egy kis házat.

2014. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Én 24 voltam, terveztük a babàt, de nagymamàm( õ nevelt fel igazàn) màr 22-23 éves koromban mondogatta, hogy ne húzzam el , mert nem tud segìteni késõbb, persze megnyugtattuk,hogy nem is kell, én nem anyàm vagyok..... Férjem nagyon örült, mert hiàba terveztük nem tudhattuk mikor jön össze , kicsit féltem is mert pajzsmirigy problémàim vannak 14 éves korom òta, anyòsom is és apòsom is sìrva fakadt sõt még férjem öccse is 20 évesen. Mondjuk õ az esküvõt is végig pityeregte, nagyon felnéz a bàttyàra :) Szòval, mindenki pozitìvan reagàlt.
2014. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

húgom 17 ebben a hónapban szül...direkt akkor tudatták a szülőkkel, hogy már ne lehessen elvetetni...nálunk a család széthullott kb azt csinálunk amit akarunk...hát először nem örültek, de gyorsan megbékéltek a gondolattal...ezt szülője válogatja...meg persze a családi helyzet is beleszól...


21F

2014. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

örültek várták nagyon, de terveztük a babát,

21/L

2014. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
27 éves vagyok, 3 éven belül szeretnék babát (én sokáig tanultam, a pasim is), a szüleim azt mondják, normális fiatalon szülni (manapság a 30 éves kor is meglepően fiatal), bár mi csak egyet szeretnénk.:) Többet sose lesz pénzünk jó sulikba járatni...
2014. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
18 voltam, tervezett baba volt. nagyon örültek neki, büszkék voltak rám (mindig azt hajtogatták, hogy mikor lesz már unoka, ugyhogy evidens volt, hogy érettségi után az akkori párommal (akivel már 4 éve együtt voltam) összeházasodunk és családot alapitunk). sajnos, mikor a kisfiam 5 éves lett, a férjem rájött, hogy még élni akar, bulizni..igy ö lelépett..a szüleim mindenben támogatnak még mindig (ugy értve, hogy sokat vigyáznak a fiamra, aki most 8 éves, és minden vasárnap náluk ebédelünk). az uj párommal az anyosoméknál lakunk, most vagyok a 6.honapban. én örülök neki, hogy fiatal anyuka lehetek.
2014. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
24 évesen szültem,7 éves kapcsolatba,munkaviszonnyal,lakással,minden meg volt ami kell.Természetesen örült mindenki!
2014. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

23 évesen szültem.A szüleim nem nagyon örültek,mert alig 8 hónapja jártunk együtt,amikor besikerült a baba.

Persze aztán megbékéltek.Azóta összeházasodtunk,és úton van a kistesó is. :)

2014. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
23 évesen szültem. A szülők nagyon örültek mindkét oldalról. Az anyagi háttér biztosítva volt. Igaz, hogy albérletben éltünk, de 4 millió forint megtakarításunk már akkor volt, és mivel az albérletért alig fizetünk (10 ezer ft egy hónapra), így inkább kamatoztatjuk a pénzünket. A gyermekünk mindent megkap, amire szüksége van mind anyagi szempontból, mind szeretetből. Nagyszülők szívesen segítenek, így ha például esküvőre, lakodalomba kell menni, vigyáznak rá stb. Sajnos a férjem bátyja és az én bátyám sem szeretnének gyereket, így a nagyszülők aggódtak, hogy tudnak-e valaha unokázni, ha mi sokáig húzzuk-halasztjuk a gyerekvállalást. De megoldódott a probléma, úgyhogy mindenki boldog.
2014. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem csak ennyire boldog történetek vannak, persze idő megszépít sok mindent. Én középiskolás osztálytársam anyukája konkrétan szívrohamot kapott bejelentés másnapján.
2014. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!