Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Császáros szülés után a 6...

Császáros szülés után a 6 hetes kontroll miből áll?

Figyelt kérdés
Hogyan ellenőrzik a heget? És egyáltalán mit vizsgálnak? Én kihagytam annak idején, csak azon gondolkozom, ha újabb babát szeretnénk, jó lenne biztosan tudni, hogy a heggel minden rendben.

2016. nov. 13. 04:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
akartam neked válaszolni, de ha annyi eszed nem volt, hogy elmenj...
2016. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh volt.
2016. nov. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kb. semmi nem volt. Kézzel megvizsgált, kívülről megnézte a heget, megkérdezte van-e panaszom, illetve mivel szeretnék védekezni, aztán csókolom.

Őszintén? Második után már én sem mentem el. Ennek így nem sok értelme van. Ha gond van úgy is érzem.

2016. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megvizsgált,és volt ultrahang.Hüvelyi szülés után ugyanez.
2016. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, utólag én is azt gondolom, nagy felelőtlenség volt nem elmenni. De annyi pénzzel lenyúlt a doki, hogy nem bírtam magam rászánni. Azon rágtam be, hogy annak ellenére, hogy a terhesség alatt legombolt rólam közel 80 ezret, majd zsebre vágott a szüléskor 100 ezret, volt pofája a magánrendelőbe hívni 6 hetes kontrollra újabb pénzes vizsgálatra, mikor a kórházban is fogadhatott volna ingyen. Olyan 10 héttel utána voltam egyébként tb-s nőgyógyásznál, mert begörcsöltem, ő megvizsgált, de hüvelygyulladáson kívül nem talált semmit, arra meg nem tudott mit adni a szoptatás miatt. De arra már nem emlékszem, hogy a heget vizsgálta-e. Na mindegy, tény hogy nem sok eszem volt, ez így felelőtlenség volt, tudom:(
2016. nov. 15. 01:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd, az általad felsorolt árak teljesen normálisak, nincsenek elszállva. Az meg tök normális szerintem, hogy magánbetegének tekint, é ha eddig is a magánrendelőjébe jártál, akkor ezután is oda hív.
2016. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem is értem, miért akadtál fenn.
2016. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha a kutyámnak műtéte van, akkor is legombolnak rólam egy csomó pénzt, de a varratszedés már ingyenes. Ezért azt gondolom, a 6 hetes kontrollt illett volna ingyen csinálnia. Először a CTG-ket is a magánrendelőben akarta csinálni, csak mégse volt olyan spéci felszerelése, hogy működjön, ezért beküldött a kórházba, ahol már ingyen csinálták. (És bár nem sikerült a vizsgálat, akkor is legombolt rólam kb. 10e-t.) Ha a kutyát műttetem, az állatklinika vagy állatorvos adózik utána, az én dokim a szülésről átadott 100ezrecskét simán zsebrevágta adózatlanul, ha a többi után kénytelen volt is adózni, szóval azt gondolom, bele kellett volna férnie ingyen a 6 hetes kontrollnak.
2016. nov. 16. 01:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ingyen a 6 hetes kontroll egyik után sem.Ha nem akartál fizetni miért nem mentél az sztk-ba 6 hetes kontrollra?
2016. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
varratszedés, ha van, az a kórházban van a 3-4. napon. A kontroll az ELLENŐRZÉS, hogy minden rendben van-e.
2016. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!