Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt rossz tapasztalatod a...

Volt rossz tapasztalatod a terhesség, szülés idején az orvosoknál?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok,eddig egyetlen rossz tapasztalatom volt,pár napja a 18.hetes genetikai uh-on. A doki kb. 1,5 perc alatt körbeméregette a babámat,mégcsak nem is láthattam a monitort. Pedig úgy mentem,hogy a nemét is szerettem volna tudni 😯
2016. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 is volt,egyik se az az orvos akihez jàrtam az sztk-ba.

A szonogràfus volt egy utolsó paraszt a 30 hetes uh-n. Kb 5 perc alatt végzett,képet meg nem nyomtatott,mert minek az biztos van màr róla képem... Azért kerültem hozzà,mert az asszisztens elìrta az időpontomat. :-( mondtam,hogy soha többet ahhoz a tuskóhoz(mellesleg megjegyzem hogy nő volt az illető).

A màsik pedig a dokim visszahìvott még egy kontroll uh-ra(előzmények miatt). De nem ő rendelt aznap,mert éjjel behìvtàk ügyelni, aztàn délelőtt műtött. Az a tirpàk helyettese meg meg sem nézett, csak kiadta az uh beutaló papìrt,meg hogy minek a kontroll. Az asszisztens dettó ilyen bunkó volt,na ott kiakadtam, visszamentem a dokihoz aki nem vizsgàlt meg kiosztottam aztàn mondtam ,hogy akkor most azonnal beìrnak màsnapra a dokimhoz. Hàpogtak de megtették.

Utàna minden oké volt.

2016. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

36 hetesen olyan fájdalmasan vizsgált, hogy úgy éreztem magam, mintha bántottak, megerőszakoltak volna (olvastam is, hogy létezik ilyen erőszakolós érzetű trauma terhesen)


a streptococcus vizsgálatnál meg nem szólt előre, hogy mit fog csinálni, totál váratlanul és kellemetlenül érintett


a következő terhességnél erősen gondolkodom azon, hogy kihagyok pár vizsgálatot, főleg a 36. hetest, ne nézegesse a méhszájamat szülés előtt ca egy hónappal senki, pláne így.

2016. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen akkor voltak rossz tapasztalataim amikor nőgyógyászati ügyeletre mentem problémával (pl vérzés).Az ügyeletes orvos mindig bunkó volt.
2016. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9 hetesen volt egy veszitesem...az ugyeletes nogyogyasz leorditotta a fejemet hogy ne legyek ugy elkeseredve, nem 40 eves vagyok csak 25...

(pedig nem hiaztiztem...csak termeszetesen elvoltam keseredve)



Meg volt egy masik...amikor a magandokim (az akkori) mikor bementem ugyeletre ordibalt velem...hogy menjek a maganjaba, mert arrol nem volt szo hogy a korhazban fogom keresni...


Amikor beszoltam, hogy a ferjem is orvos...megfordult a kocka es azutan irto kedves volt. Hanyok az ulyentol...



Azota mas orvosom van es vele semmi negativ tapasztalatom nincs.

2016. nov. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!