Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez most mennyire nagy baj?

Ez most mennyire nagy baj?

Figyelt kérdés

Jövőhét elején töltöm be a 14.hetemet de a védőnőm nem tudta elintézni nekem a 12.heti ultrahangos vizsgálatot, igaz önhibáján kívül. Muszáj volt neki kérni mert naploszamot kérnek a kórházban stb. Ez a protokoll a kórházban.

A kérdésem mennyire nagy gáz,hogy tulajdonképpen nem is jutok el csak 2héttel később a vizsgálatra ?? Hiszen ez egy korai szurovizsgalat. Egyébként mindent rendben találtak eddig. A vérvétel már meg volt és az is rendben

Köszönöm a válaszokat



2017. máj. 14. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez eleg baj, mikor toltod pontosan ?

Hetfo reggel probalj intezni egy magan uh- ot, vagy y fizetos vetvetel. A vedonot pedig jelenteni a vezeto vedononel.

2017. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mint írtam... Önhibáján kívül történt ez igy és a kórház adta az időpontot. A magánvizsgalalat sajna nem fog menni mert jelenleg nincs annyi plusz pénzem

Koszi a válaszokat

2017. máj. 15. 07:10
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

Ha semmi baja nincs a babának, akkor mindegy hoyg nézték-e uh-n vagy nem. Ez arra van, hogy kiderüljön a baj, meg megnyugodj.

Két éves az első gyerekem, akkor nálunk is úgy volt, hogy a védőnő adta a beutalót az uh-ra is, aztán időpontért meg a kórházat kellett hívni, aztán kaptam amikor volt éppen hely. Azóta költöztünk, most másik kórházban csak odaülök rendelési időben, amikor nekem jó, aztán kivárom a sorom.

Egyébként minden vizsgálat után aláíratnak egy papírt, hogy tudomásul veszem, hogy az uh nem szűr ki minden rendellenességet, csak annyit tudnak megállapítani, hogy látható eltérés nem volt észlelhető.

2017. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy önhibáján kívül? Nincs szája, nem tudta elmagyarázni,hogy 12 hetes uh-ra kell időpont? Szerinten későn jutott eszébe és az ő hibája!

Terhesgondozást végző orvosod mit szólt?

Menj el egy magánrendelőbe a számlát meg add a védőnőnek, ha akadékoskodik, jelentsd a felettesének.

2017. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy-hogy nem az ő hibája?

Ha időben elfelejtett telefonálni, vagy televan már minden időpont, akkor kéne annyi "protekciójának" lennie, hogy elintézze, hogy megvizsgáljanak, vagy valamelyik másik kórházban intézni valamit megyén belül például.

Rohadtul az Ő hibája.


Nálam volt olyan a 18. héten UH-n nem látta a baba szívet a doki normálisan, nem mertek leokézni a dolgot, mondta, hogy egy hét múlva menjek vissza, amúgy nálunk is időpont van, mondta, hogy hivatkozzak rá a betegfelvételen és írassam be magam. Minden további nélkül megetették.

2017. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Ez a te érdeked. Ha érdekel, hogy a baba egészséges-e, akkor szépen bemész, közlöd, hogy ez van, csinálják meg az uh-t. Ha nem akarják, akkor meg írjak le neked papírra aláírással együtt! Biztosan minden remdben lesz, de ha mégsem, akkor gondolom utólag nem akarsz bánkódni, és a védőnőt védeni. Elhiszem, hogy nem az ő hibáka, de ez meg a te gyereked! Egyébként meg neki is tisztában kellene lenni vele, hogy mennyire fontos ez az ultrahang. Ha meg bunkók lesznek veled, sz.rd le. (Persze normális hangnemben mondd nekik, h szíveskedjenek megcsinálni.)
2017. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam uhangon. Végül minden jól sikerült. Tökéletes a babám és minden mért adat megfelel a korának.

A 18.heti UH időpontját pedig már el is intéztem.

2017. máj. 19. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!