Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Minden rendben van e a babával?

Minden rendben van e a babával?

Figyelt kérdés

Április 19.-én volt az utolsó menstruációm első napja.

A teszt pozitív lett.

Ma szerettem volna bejelentkezni nőgyógyászati szakrendelésre, de csak június 19-re tudtak időpontot adni.

Az még három hét.

Én már nagyon szerettem volna tudni, hogy minden rendben van e, ugyanis azon kívül, hogy nem jött meg a menstruációm, semmi terhességi tünetem nincs.

Aggódom, hogy minden rendben van e a babával...


2017. máj. 29. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A terhesseg masbol sem all, csak hogy egyik idopontrol a masikra aggodsz. Legalabbis nekem ilyen volt, miota mozog a baba, kicsit konnyebb, de az csak majd a 18-20. het kornyeken lesz.


A legjobb, amit tenni tudsz, hogy megnyugszol (ha tudsz, eroltesd kicsit) es jo sokszor arra gondolsz, hogy majd minden rendben lesz. Olvasgass a neten, hogy ilyenkor mi fejlodik, mi tortenik, kosd le magad.


A jo hir, hogy semmi, de semmirol nem maradsz le junius 19-ig, legalabb, mire mesz mar ott lesz a kis embrio, szivhanggal mindennel, meg mozogni is lehet fogod mar latni. Tul sok ertelme amugy sem lenne hamarabb menni.


Nagyon gratulalok :-)

2017. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerdes pontosan olyan, (csak termeszetesen ezerszer nagyobb hordereju 😊), mintha azt irtad volna ki, hogy "3 het mulva megyek Balcsira, aggodok lesze-e eso vagy joido lesz-e?! "

Az ember nyugtatgat hogy ugyan ne aggodj bizz a joidoben :) Szoval nyugi ne aggodj bizz abbanhogy minden oke lesz, mindenki aggodik, ez normalis! Mindig lesz min aggodni 40 hetig, es utana is!

2017. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik terhességemben vagyok, az első kései vetéléssel végződött. Én úgy vagyok vele - erre kényszerítem a gondolataimat - hogy amíg nincs vérzés és görcs, addig minden a legnagyobb rendben van. Más nem nagyon tehetsz. A következő 50 éved úgyis az aggódásról fog szólni. :) De terhesség alatt sem nézegetik hetente a babát, 1-1 hónap is eltelik két vizsgálat között. Amíg nem mozog, nagyon nehéz kivárni ezt. Mindenki így van ezzel. :) Jóra kell gondolni, mást nem tehetsz. Közhely, de így van. Boldog babavárást!


13+4 hkm

2017. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy hülye kérdés volt... Köszönöm, hogy azért válaszoltatok.

Csak azért aggódom egy kicsit jobban, mert a pozitív teszten kívül semmi más nem utal a babára.

A lányomnál azért voltak tünetek. Ott valahogy éreztem az első pillanattól kezdve, hogy kismama vagyok.

Most semmi, sem étvágy, sem hányinger, sem szédülés... Semmi... Talán a melleim egy kicsit érzékenyebbek és ennyi.

2017. máj. 29. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy el a terhesgondozóba? Abban a városban, ahol én lakom, van ( sztk- nak is nevezik). Bejelentkezel a recepción, kapsz papírt is az ügyeletestől, azzal mehetsz a körzeti védőnőhöz. Szakrendelésre már mehetsz kész papírokkal magándokidhoz.
2017. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sztk - ba jelentkeztem be.

Kettőben is próbálkoztam a lakhelyemhez közel.

Az egyikben június 19 - re, a másikban pedig júliusra kaptam volna időpontot

2017. máj. 29. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, menj el egy magán dokihoz addig is.:) Gratulálok! 20 hkm
2017. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!