Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bele lehet menni kismamaként...

Bele lehet menni kismamaként a Balatonba?

Figyelt kérdés
3 hét múlva megyünk nyaralni. Akkor leszek 20 hetes terhes. Bele mehetek a Balatonba? Nyílván ha hideg lenne a víz akkor semmi képp.
2017. aug. 10. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez a döntés a tiéd. Ha zárt a méhszáj akkor lehet. Én mindenhova megyek strand, természetes víz, tenger... Semmi bajom. Jó pancsolâst!!
2017. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a természetes vizekre;bár nálam ez a Balatont és az Adriai tengert jelenti,mert pl.a Duna is természetes víz,de én pl.abba nem mentem volna bele.(nem terhesen sem)
2017. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Nekem zárt a méhszájam, de sajnos mégis sikerült összeszednem gombás fertőzést. Ma voltunk ügyeleten, 18 hetes terhes vagyok.
2017. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A gombat nem szeded ossze az a hively allando lakoja de ha felborul a ph pl tul sok szenhidrat szex szappan stb akkor elszaporodik a gomba

Kellemetdn de nem art a babanak

2017. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akkor erős szappantól lehetett. Viszont én nem mennék bele a Balatonba sem. Ki lehet bírni, első a gyerek.
2017. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De stappen nemi szervre tilos hasznalni tiszta viz eleg ra.

Ugyanigy kizarolag pamut bugyit hasznalj! !

2017. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!