Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek normális a védőnőm...

Szerintetek normális a védőnőm hogy szules utan 2 heten belul elvarja hogy vigyem hozza a babát?

Figyelt kérdés
Ellenorzesekre 2 hetente egy ilyen picit akinek sorba kell ott alni kepletesen es a tomeg a bacik :O.Mit tehetek ha en ezt nem szeretnem ilyesminek kitenni a gyereket?

2017. dec. 13. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért, mi a gobnd ezzel?
2017. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is 2hetente kellett vinnem más okból..Nálunk a tanácsadáson nem lehet beteg gyereket bevinni,és előre vették a nagyon piciket..Én fél éves koráig vittem 2hetente de nem lett beteg és mindig figyelte,hogy mikor megyünk és behívott,nem kellett sokat várni.
2017. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Milyen baci? Kell, hogy legyen csecsemőtanácsadás, oda nem mehet beteg, ne aggódj. Itt is vinni kell a babákat a gyerekorvoshoz, mert nem kötelező kimennie házhoz. A kisfiammal nekünk születése után hetente kellett menni a csecsemőtanácsadásra, mert lassan indult be a gyarapodása. Semmi baja nem lett ettől, pedig január-február volt.


A védőnőnek amúgy illene kimenni az első hetekben, de attól sem lesz bajotok, hogy kimozdultok.

2017. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Normális. A védőnőhöz amúgy nem lehet beteg gyereket vinni
2017. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor elég sokan csodákra képesek, ha neked képtelenség.

Nekünk nemcsak védőnőhöz kellett menni, hanem kétnaponta orvoshoz is. És tádámm,,,semmi bacit nem kapott el. Pedig habár nem várattak annyira meg, de nem is voltunk elkülönítve, sem a gyerekosztályon, sem a laborban, sem a bőrgyógyászaton. Nekem meg mivel gyorsan jött, szanaszét szakadt (nem vágott) gátsebem volt, és láss csodát én is kibírtam. 3 hetesen kórházban feküdt 2 hetet,ott sme volt elkülönítve, nocsak ott se kapott el semmit.

Azért mert most szültél meg pici a babád még nem vagy te sem porcelánból.

2017. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Most miért kell beszólni?

A védőnő FELADATA, munkaköri kötelessége hogy HETENTE kimenjen az első hónapban, pont hogy ne a gyereket kelljen hurcolnim

2017. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Az h nem vihetnek oda beteg gyereket. Es beteg anyuka se kéne menjen, nalunk rendszeresen megszegik ezt😀😀 szval sokan nemtudom hol éltek. De szerencsétek van.

Hozzánk első 2 alkalommal kijött

2 es 4 hetes korában. Onnantól vittem, es ha beteg volt ott akkor megkérdeztem h muszaj idehozni beteg gyereket ujszulottek mellé? Aztán inkább bekopogtam h ha nem jutunk be rovidesen akkor fáradjanak ki hozzánk mert nem teszem ki az alig 6 hetes gyereket az inflluenzásoknak

2017. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem normális, lusta, mint az enyém. Az első 6 hétben ki kellene mennie minden héten.
2017. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Akkor elmondom itt ahol mi lakunk (kulfold) hogy van ez... vedonoi szolgalat mint olyan (tehat hazhoz jaras) NINCS. Kulon egeszseges rendeles piciknek meg egyaltalan, NINCS. A gyerekorvos, vedono egy es ugyanazon epuletben van mindenfele elkulonites nelkul a felnott rendelessel. 8 nappal a szules utan legeloszor vinni kell vedonohoz a babat. Ket gyerekem van, de soha egyiksem kapott el semmilyen fertozes vagy barmi betegseget emiatt.

2 hetesen (itt 8 naposan!) a babat nem viseli meg hogy levegozik aztan megnezi egy vedoneni. Az anyat, akinek lehet hogy meg boven sajog a gatsebe (elso szulesemnel 2 honapon at alig birtam ulni), jobban megviseli.

Ez, hogy Magyarorszagon 6 hetig kijar vki a babahoz, ebbol a szempontbol lehet hogy jo dolog. De az biztos, hogy en a hatam kozepere kivantam volna egy idegent egy lehet -sot biztos- hogy nem patyolattiszta lakasban, ahol esetleg ne adj isten meg rumli is van ha van egy teso is mar es az anyuka egyedul van mindenre napkozben segitseg nelkul.

2017. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk hiába jár ki az első hat héten, hazaengedés utáni első csecsemő rendelésre vinni kellett. Olyankor az orvos is ott van.
2017. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!