Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek normális a védőnőm...

Szerintetek normális a védőnőm hogy szules utan 2 heten belul elvarja hogy vigyem hozza a babát?

Figyelt kérdés
Ellenorzesekre 2 hetente egy ilyen picit akinek sorba kell ott alni kepletesen es a tomeg a bacik :O.Mit tehetek ha en ezt nem szeretnem ilyesminek kitenni a gyereket?

2017. dec. 13. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekem csak státuszra kellett vinnem, azon kívül mindig házhoz jött a védőnő. Akkor mi elég speckó helyen lakunk :)
2017. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk az első hat hétben heti egyszer jött hozzánk a védőnő, nekünk meg havonta egyszer kellett mennünk tanácsadásra.

Nem teszed ki semminek a gyereked, max egy kis friss levegőnek, de az jót tesz, neked is.

A tanácsadás nem az orvosi rendelőben van, hanem van nekibegy külön hely, és ott csak egészséges babák és a szüleik vannak. Nem fog elkapni semmit.

2017. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
De miért kell vinni? Ha akar valamit menjen házhoz. Hozzánk rendszeresen jött, persze egyre ritkábban de még 1 éves kor után is.
2017. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
10-es: lehet, hogy teged pont nem erdekel, de mivel a kerdesben benne volt az is, hogy miert kell hogy 2 hetes pici baba pl varakozzon meg hogy bacik stb, ezert gondoltam peldanak leirom. Elnezest, ha emiatt most te elvesztegetted a draga idodet a "felesleges" valaszom olvasasaval. Tovabbi szep napot!
2017. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Utolso vagyok: kozben toroltek a kedves hozzaszolast amire reagaltam. Termeszetesen nem a mostani 10-esnek szolt!
2017. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
A kisfiam még nem volt 2 hetes mikor vinnünk kellett. Megcsörgetett, amikor kevesen voltak és behívott soron kívül.
2017. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Es ez a baba mama klub kötelező?Mert en terhes vagyok nem anyuka.
2017. dec. 14. 17:59
 18/19 anonim ***** válasza:
87%
A védőnőnek kellene kimenni gyermekorvossal együtt az első hat hétben.
2017. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Látom, hogy valaki törölte a hozzászólásomat, pedig nem volt sértő, így újra ideírom:


Nem kötelező a baba-mama klub. Ilyenre nem is kötelezhetnek.

Az hiányzott volna még az életemből, hogy mivel nem vezetek, ezért egy órát gyalogoljak be a központba 40 fokban, vagy akár esőben/hóban, csak hogy ott legyek egy órát tök idegenek között egy hasfájós, üvöltős, állandóan a cicin függő babával, hogy aztán ismét egy órát sétálhassak haza, mert a peremen lakunk.


Szóval nem, nem kötelezhetnek ilyenekre, max. akkor, ha biztosítanak minden feltételt ahhoz, hogy kényelmesen odamehess. Mert a baba-mama klub messze nem olyan fontos, mint egy státusz vagy orvosi vizsgálat, habár a státuszra is lehet más időpontot kérni, mint ahogy az oltásra is (lsd. beteg a gyerek, így nem oltják akkor).

2017. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!