Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megőrjít a háziorvosom. Hát...

Megőrjít a háziorvosom. Hát ennyire nehezére esik?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam védőnőnél, megkaptam a kiskönyvem. Pont aznak töltöttem a 10. hetet. Ma lebattyigtam a háziorvoshoz, hogy a könyvvel csinálja meg a maga részét, bár számítottam rá, hogy ebből csak időpont egyeztetés lesz.


Az asszisztens sértődötten közölte, hogy hát ezt 12. héten szokás csinálni, jöjjek akkor. Mondtam neki, hogy 2 hét várakozás van ultrahangra, amire csak akkor tudok időpontot kérni, ha megvan a háziorvosi beutaló. A kiskönyvben benne van, hogy uh 12-13 hét. Most ha idejövök 12 hetesen, akkor vajon kapok-e 13 hét vége előtt időpontot? Erre nem tudott mit mondani és nagykegyesen megcsinálja csütörtökön, amit kell.


De őrület, hogy én legyek ott mindenhol időben, különben letolnak, hogy nem törődöm a terhességemmel, meghogy kapjak egy kis támogatást, munka ellenére én igazodjak hozzájuk és a stb... nagyon kiborított.


Szerencsére a védőnőm egy angyal :D


2018. jan. 29. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 1x sem voltam a háziorvosnál terhesség alatt. Mindent a magánorvosom intézett. Laborokat is ő írta ki .
2018. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindenhol máshogy van. Nekem nem volt fogadott orvosom, de háziorvosnál csak azért voltam, mrt amúgy megbetegedtem. Ha meg már ott voltam, kitöltötte azt a részt.
2018. márc. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!