Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. heti genetikai vizsgálatot...

12. heti genetikai vizsgálatot (kombinált tesztet) megcsináltattátok?

Figyelt kérdés
Mióta az OEP nem támogatja azóta csak UH van, ha jól tudom (?) és a vérvétel része fizetős. Sok ismerősöm szerint elég az UH, abból látni, ha gond van. Nekünk a családban nem volt semmi ilyen probléma, ennek ellenére valószínűleg megcsináltatom, biztos ami biztos alapon. Ja és a 18 hetes AFP sincs már?
2018. febr. 12. 06:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Nálunk is egyben csináltak



A kombinált teszthez hozzá tartozott a 12. Heti úgynevezett genetikai" uh, is...


De maga az Uh a teszt nélkül kötelező vozsgálat!!! OEP szerintem sosem támogatta a kombináltat, integráltat, és aPrena, Nifty vizsgálatokat


Igen, megcsináltattam.


Az Uh attól,függ hol történik.. Kőrházban.. Sztkban nagyon felületesek...



Nekem. Adokim szonográfus... Saját maga is végez kûlön klinikán genetikai és egyéb UH-okat. Olyan gépe is van....az elég lehetett volna...de engem megnyugtatott a kombinált..

2018. febr. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!