Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 22. hét végén 5 kg hízás...

22. hét végén 5 kg hízás nagyon sok? Bálnának érzem magam.

Figyelt kérdés
Mindig figyeltem a táplálkozásra, nem eszem fehér kenyeret, se keksz,csoki, ropi, semmi nassolás évek óta (egyszer volt egy nagy súlyfeleslegem, miután azt leadtam igyekszem a szénhidrátszegény étrendet tartani) , 51 kg voltam kb 10 évig, a terhességig. Este későn nem eszem, és nem vagyok kívánós sem, ugyanannyit eszek amennyit a terhesség előtt. Valahogy mégis feljött 5 kg ... És ez a baba még kicsi, még csak most fog igazán nőni. Ha a baba közel 4 kilós súlyát is viselnem kell, és ilyen ütemben hízok, nem tudom miért, bálna leszek mire szülésre kerül a sor....

2018. máj. 25. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én +4 kilónál tartottam ilyenkor, és +10 lett a vége. Szerintem genetika, ki mennyit hízik a terhesség alatt. Te vékonyan is kezdted, így többet tartalékol a szervezeted, mint ha nagyobb kezdősúlyról indultál volna.
2018. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

11+6 hetesen voltam 56,4 kg

Azt hiszem 19 heten voltam 60,5. Azt mondta az orvos, hogy ennek tobb mint a fele a magzatviz mehlepeny baba sulya. Es teljesen jo sulyban vagyok. 21+3 hetnel 61 vagyok. Es en eszek mindent amit megkivanok.

2018. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!