Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 1 kg hízás, a védőnő leteremte...

1 kg hízás, a védőnő leteremtett. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mivel gdm-es vagyok a 12. héttől diétázok, ami miatt 8 kilót fogytam. Most 25 hetes vagyok, és "visszajött" egy kg. A védőnő pedig lehurrogott, hogy biztos nem tartom a diétát, óriásbabám fog születni meg ilyenek. Úgy ledöbbentem meg se tudtam szólalni.

Egyébként ugyanúgy tartom a diétát, és tény hogy túlsúllyal kezdtem a terhességet dehát akkor is egy gyerek növekszik bennem. Más kismamik akikkel beszélgettem 18. hétre már mindegyik hízott 4-5-6 kg-ot, nekik mégsem teszi ezt szóvá. Nem értem.


2018. jún. 8. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Jó bunkó a védőnőd. Sokszor elképedek azon hogyan beszélnek bánnak kismamákkal védőnők orvosok nővérek. Egy kiló az semmi. Biztos nem fog attól az 1kg-tól óriás babád születni. Egyáltalán miért kell ilyenekkel rémísztgetni az anyukákat. Annak idején nekem is elő adták hogy ha nem tartom a diétát majd nyomorék lesz a gyerek. Semmi empátia semmi emberség nincs már egyes egézségügyi dolgozókban. Egyébként teljesen egézséges a lassan 5 éves fiam. Alapból nem tűrném hogy tiszteletlenül beszéljen velem, akár milyen egézségügyi dolgozó. Vannak beteg jogok, és ha én megadom a tiszteletett akkor én is elvárom tőle ugyan azt.
2018. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hlye! Ne foglalkozz vele!
2018. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem vegig pofazott,h milyen sok a 16 kilo es ilyen baj lesz olyan baj lesz,semmi nem lett ,szules utan 2 honappal a regi voltam:) (
2018. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ne törődj vele! Nem normális az ilyen...inkább dicsért volna meg, hogy lefogytál 8 kg-ot. Előbb-utóbb elkerülhetetlen a hízás, mégiscsak egy élet növekszik benned és a homronok teljesen másképp működnek ilyenkor.

Én a 22. hétben vagyok, 3 kg-t híztam, és mondta a védőnő, hogy ez teljesen jó.

2018. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Hülye csak annyi a baja.
2018. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem, ez nem normális !


Az én védőnőm azt mondta, hogy terheseknél a havi 1-1,5 kg hízás a normális és várható, ahogy a baba fejlődik.


Remélem, hogy szedsz vitaminokat, mert ez az őrült fogyókúra nem biztos, hogy jót tesz a babának - a védőnőd meg szégyellje magát!

2018. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
A védőnőd a nem normális.
2018. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vedonok a nagykonybol szeretik megmondani a tutit,aztan arra egyik sem figyel ,hogy ez epp nem ugy mukodik...
2018. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vitaminokat természetesen szedek. Legközelebb, ha ilyen lesz biztosan kiállok magam3rt!
2018. jún. 8. 12:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

16 kg-t híztam a terhességem alatt, 4200 grammos babát szültem. Egészségesek voltunk mindketten. Fel sem merült az orvosban és a védőnőben sem, hogy baj lehet. Mindig minden eredményem jó volt.

A védőnő eltúlozta a dolgot, ne vedd a szívedre!

2018. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!