Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy sikítófrászt...

Normális hogy sikítófrászt kapok az anyósomtól vagy csak túl türelmetlen vagyok vele?!?!

Figyelt kérdés

Szóval, anyóséknál lakunk, közben építkezünk. Babát szerettünk volna, össze is jött csak sokkal hamarabb mint gondoltuk. Anyós védőnő, az a kőkorszaki fajta... Veszélyeztetett terhesség miatt táppénzre ítéltek.

Amióta kiderült h terhes vagyok anyós megőrjít!!!

Semmi nem jó amit csinálok, ne feküdjek(doki írta elő vérzés miatt), ne egyek semmit csak húst mert a fehérje a legfontosabb, a gyereknek ne vásároljak mert alig kell neki valami. Elég 5 textilpelus, 3 budy, 3 rugi, nem kell cumisüveg, nem kell popsikrém csak gyógyszertári. Nehogy vegyek mellszívót, minek sterilizáló, a digitális hőmérőt úgy fogadta mintha a sátán teremtménye lenne. Hasszorítót a szülés utánra ne vegyek mert az felesleges, a kórházban majd úgyis tesznek a hasamra HOMOKZSÁKOT....



2016. jún. 1. 13:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Mikor költöztök? Nem tudod akkor beszerezni a dolgokat?
2016. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Hormonok.

Egyik füleden be, másikon ki.

Ha elkészültök a szülésre, úgyse tud majd beleszólni a gyereknevelésbe.

Egyébként tavaly szült barátnőmnek tettek a hasára homokzsákot. ;)

(Nekem máshol nem. Egyébként számomra a hasszorító a kőkorszaki. Visszamegy magától is. Ha pedig szétnyílt, nem jó piszkálni).

2016. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Jahj te, nem irigyellek, valószínűleg én is a hajamat tépném, ha ilyen lenne anyós. (Bár nálam a sógornőm ilyen, csak 21. századi felfogással) Párod ilyenkor nem állítja le anyukát, hogy elég volt? Vagy mondd meg neki, hogy te ÉRZED, hogy mi a jó. Szándékosan nem a "tudom" szót írtam, mert akkor majd az lesz a baja, hogy dehogy tudod, honnan is tudhatnád, hiszen még nem volt gyereked. Szóval beszélj a férjeddel, hogy állítsa le anyukát, mert te nem akarsz haragot, de így már nem bírod sokáig az ott létet.
2016. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Folytatnám mert van még.... Tehát miért hízok ennyit, tuti h baj van a pajzsmirigyemmel, biztos h beteg vagyok(eddig 15 kilót híztam, 4 hetem van vissza, ő 30 kilót hízott a párommal anno). Minden leletemet elkéri és addig böngészi amíg nem talál valamit amiből valamilyen betegségre következtet. 20 mond, kérdez mindent. Játékot nehogy vegyek a gyereknek, a játszószőnyeg és a zenélő forgó szintén a sátán teremtménye, nem kell annak a gyereknek, énekeljek neki!!! Miért veszek egész csomag betétet a kórházba, elég lesz 1-2 darab. Ja a doki nem jó időpontra írt ki mert Ő tudja h egy héttel később fogok szülni... Honnan, könyörgöm honnan tudja ő h mikor fogok szülni?!?! Meg a korházban majd ricinust itatnak velem és azzal indítják a szülést, szóval készüljek nagyon szörnyű lesz... Köszi a biztatást, kell ez még nekem. Szóval én reagálom csak túl vagy ez már tényleg sok?!
2016. jún. 1. 13:42
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg sok... egyik füleden be, a másikon ki. Próbálja meg párod leállítani.


Homokzsákot én is kaptam császár után pár órára, hasszorítót nem használtam, se a szülésnő, se a dokim, se a kórház nem javasolta. :)

2016. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyeneket mond, akkor természetes, hogy ki vagy tőle teljesen. Pont a boldog babakelengye nézegetés lehetőségét veszi el tőled, magad had dönthessed el, hogy mi kell vagy nem. Te véleményed is változhat közben, hogy kell-e ez az. Hú a megmondó emberek a legrosszabbak.


homokzsák....te jó ég! :) A baba érdekében, próbáld ne felhúzni magad, bár ismerem az anyós által kiváltott idegeskedést. Arra gondolj, ha más hülyesége miatt, ne te stresszelj, az az ő baja, hogy mit gondol.


Gondolom már mondtad neki, hogy hagyjon kibontakozni, meg hogy vannak dolgok amit te másképp fogsz csinálni, és szeretnéd, ha ebbe beletörődne, mert elismered a szakértelmét, de tanács és utasítás között óriási a különbség. És más véleményét is kikéred, valamint vannak dolgok, amiről saját magad döntés, akkor is ha a világ áll veled szemben.


kitartás!


Nekem anno anyós ellen az vált be, hogy relaxálás közben felvérteztem magam, hogy semmi hatással nincs rám a mondanivalója, csodák csodájára totál közömbös lettem az odamondogatásaira. szerencsére azóta már vége annak a kapcsolatnak, de ez már más sztori..

2016. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk a szülésig költözni. A párom mindenben mellettem áll, sokat vitázik vele. De nem érdekli, addig mondja a dolgait amíg el nem robbantja az ember agyát. Néha már azt hiszem h élvezi h idegesít. Amúgy itt ahol lakunk most készült el a vadont új szülészet, azt se tudja h néz ki, mi a protokoll. De Ő tudja h fog zajlani a szülés...
2016. jún. 1. 13:49
 8/34 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, bocsi, nem hallottam még homokzsákról... :)
2016. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
3 bodY es 3 rugi szerintem keves, illetve ha rogton ki van mosva-szárítva, akkor eleg. Az első méreteket kinovik a babák ket-három het alatt. Sterilizalni a dolgokat en főzve, felforralva oldottam meg. Textilpelusbol eleg az 5 db. A boraxos gyógyszertári popsikrem is jó, gyerekorvos felírja receptre. Viszont az bem jo, hogy ha úgy érzed, hogy anyósod lenyom. Édesanya vagy, leszel, meg kell erosodj ebben a pozícióban. Ha anyós lesz mindig a nagyasszony, o lesz az anya-mama, o dont majd mindig, soha nem leszel családfő a magad csaladjaban a gyerekeid előtt sem. Ez az én véleményem.
2016. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyik füleden be, a másikon ki! Ne figyelj rá! Vedd meg a mit akarsz, és ne figyelj rá!

Az orvosi papírjaidhoz semmi köze!

Ez az egy megoldás van, kapjon csak ő sikítófrászt!Ha magyaráz, hagyd ott! Inkább nézzen bunkónak, és te érezd jól magad.

Most zongorázzátok le a dolgokat, ne akkor amikor már ott lesz a kicsi.

2016. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!