Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnőhöz nem lenne fura, ha...

Védőnőhöz nem lenne fura, ha elkísérne a férjem?

Figyelt kérdés

Nagyon lelkesen várja a babánkat, és részt akar venni a terhességem minden eseményén, amin csak lehet. Viszont szerintem fura lenne, ha a védőnőhöz is velem jönne. Most fogok vele találkozni először, de még sosem hallottam olyat, hogy oda apuka is menni szokott...

Mit gondoltok?


2018. dec. 1. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Védőnő vagyok, és bizony elég sok apuka is szokott jönni, ha máskor nem is, de először jelentkezéshez. A védőnőd semmi furát nem fog gondolni ha elkísér, sőt.
2018. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Velem is jött a férjem. Az elsőnél bejött a vizsgálóba is mert kiváncsi volt ő is a dolgokra. Aztán 16 hetesen megint mert szivhangot is hallgattunk a babának - ő is szerette volna hallani. Aztán csak kísért és odakint a váróban vagy a kocsiban megvárt.

A babát is együtt hordjuk születése óta orvoshoz és védőnőhöz is. Szerintem nem gáz, hisz mindketten a szülei vagyunk. Persze ha úgy jönne ki, hogy nem tudna jönni egyedül is elvinném, de eddig pont szabadnapos volt mindig.

7 hetes baba anyukája

2018. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Speciel nekem fontosabb, hogy a férjem, a gyerekem apja teljesen részt tudjon venni a folyamatban, mint hogy mit gondol egy vadidegen védőnő rólunk. Pont nem érdekel. Az érdekel, hogy mi boldogok legyünk és minden helyre, vizsgálatra, stb. jogom van vinni kísérőt. Így az én férjem mindkét gyerekünkkel mindenhol ott volt. A nőgyógyászati vizsgálatokon és a szülésen is. Mert az ő gyereke is és az én támaszom, ha szükségem van rá. Hogy mit gondolnak az eü dolgozók rólunk... hmm, azóta sem érdekelt annyira, hogy megkérdezzem. Te se tedd!
2018. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem minden alkalommal jott a ferjem mert pont ugy dolgozott, a vegen mar haverok lettek a vedonovel es amikor egyszer nem jott akkor mondta a vedono hogy milyen szimpatikus apuka es milyen kedves hogy mindig elkiser. :)
2018. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, elég gyakori hogy elmegy apuka is. Az első jelentkezésnél talán jobb is, mert kikérdezik milyen betegségek voltak a családban, aminél az apai ágra ő lehet többet tud mondani, hogy volt vagy nem bármilyen betegség (szívbetegség, cukor stb).
2018. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor viszem magammal :)
2018. dec. 1. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal engem is elkísért a férjem, mert pont ráért és persze érdekelte a dolog. A védőnő, úgy láttuk, nem talált benne semmi furcsát. Szerintem nem szokatlan dolog.
2018. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ideje engedte mindkét gyereknél mindenhova jött velem a férjem: védőnő, nődoki, nst, szülés után státusz vizsgálatokra is. Olyan is volt, mikor egyedül vitte a picit, mert én beteg voltam és nem akartam megfertőzni a többi gyereket.

Ha neked jól esik hogy ott van veled, akkor kísérjen el.

2018. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!