Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tényleg bunkóság volt, hogy...

Tényleg bunkóság volt, hogy nem kínáltam meg semmivel a védőnőt?

Figyelt kérdés

Anyám szerint illett volna megkínálni valamivel. Első látogatáson járt nálunk.

Én azon a véleményen vagyok, hogy akit én meghívok az otthonomba és szívesen látom, azt megkínálom mindenfélével, aki közli, hogy jön, nekem meg kötelességem jó képet vágni hozzá, azt kínálgassa a halál...


2019. jan. 18. 13:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz, mert le lehet még mindig. Max nem reklámozzák. De mint írtam nem éri meg..
2019. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
Le lehet mondani igen,csak akkor bekerülsz a gyermekvédelmi rendszerbe és a családsegítő fog kijárni hozzád.Szerintem ezt ép elméjű szülő nem szeretné...
2019. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
29%
Ezt írtam én is!!!
2019. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen mindegy, hogy le lehet e cserélni.


A kérdés az volt, tényleg bunkóság e, hogy nem kinálta meg a védőnőt?--IGEN BUNKÓSÁG


Illett volna megkínálni--IGEN, mert értelmes emberek tudják, hogy ez alap dolog. Alapintelligenciához tartozik.


Fordítsd meg a dolgot kérdező!- Neked kell menned valakihez, mert a munkád úgy kívánja, (ha el sem fogadod) jólesne, ha megkínálnának valamivel? - nyílván vonnál le következtetést te is abból, ahogy viselkednek veled. Remélem a védőnő is megtette

2019. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
80%

Igen, az. Én a mai napig, ha jön, főzök teát és azzal kínálom, mert teás, nem kávés. Ill mindig van az asztalon teasütemény. Azzal is meg szoktam kínálni és igen, ki is takarítok, mielőtt jön. Mi jóban vagyunk vele.

Most is viszünk a férjének fél liter házi pálinkát, mert ír egy védőnői igazolást arról, hogy mehet bölcsibe a lányunk én meg kereshetek munkát, ami azért nincs, mert megszűnt a cég, ahol dolgoztam.

2019. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem bunkóság nem megkínálni, mert ő nem vendég, akkor sem, ha fél órát vagy egy órát tölt nálad.


Akkor sem bunkóság nem megkínálni, ha a legtöbben megkínálják (nem szokták elfogadni), mert úgy illik.



Ha kifejezetten ellenszenves neked, annak gondolom oka van. HIába az a dolga a védőnőnek, hogy menjen, sokszor kifejezetten váratlanul, ami idegesítő (nem a kupi miatt, hanem mert rendre felzavarja a nagy nehezen elaltatott gyereket), ezt kehet kedvesen csinálni és lehet úgy, hogy tényleg nem nagy élmény vele szemben üldögélni a saját nappalimban sem:)



Amúgy a mostani védőnőnket kifejezetten szeretem, vendégként fogadom, de soha nem fogad el semmit.

2019. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem alaptermészet, meg nem tudom miről beszéltek, hogy milyen a stílusa, nekem itt egyértelműen az jön le, hogy neki egyáltalán nem a védőnővel van baja, hanem az anyja felhúzta az agyát, mert csak bírálni tudja. És ha ebben bírálta, akkor gondolom mindennap ezt teszi. Eleve miért kérdezi az anyja, hogy megkínálta-e a védőnőt... Lerí, hogy csak direkt kötekedni akart :) Ha meg ott volt, ő is megkínálhatta volna, ha segíteni akar, nem pedig ártani. 26/L 7hkm
2019. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!