Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit gondoltok arról, aki 2...

Mit gondoltok arról, aki 2 hosszú és nagyon fájdalmas természetes szülés után azt mondja, hogy ha lesz 3. baba azt csak is császárral hajlandó megszülni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 14:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%
9-es, nem. :) 2013, 2015 és 2019, mind Debrecenben. Első horror hüvelyi, második sürgősségi császár, harmadik álom vbac.
2019. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
*Egyébként a császár fájt a legkevésbé, még az utolsó álomszülésnél is kevésbé.
2019. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A seb fáj maga ennyire? Vagy méhösszehúzódások? Vagy mi az ami ennyire rossz volt?
2019. ápr. 19. 17:32
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A fiam császárral született, farfekvés lábtartás miatt. A lányom 7 évvel később. Azt mondták, hogy mehet simán, ha beindul magától a 39. hétig. Ekkor azt mondtam, hogy nem lesz 3., ha császár lesz, mert az elsőből elég nehezen épültem fel. De a második is császár lett. Viszont annyira jól viseltem, hogy 2 hét múlva lesz a 3. császárom. :D 1 hét után már simán mozogtam, semmi bajom nem volt, már a 2. napon rendesen közlekedtem. Az őrzőben hamarabb felkeltem, mint az előttem műtöttek. Nem gyulladt be egyszer sem a sebem, semmi komplikáció nem volt egyik után sem. Egy vékony halvány vonal emlékeztet csak a császárra.
2019. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
3-as akkor elismerésem hogy így bevàllaltad a többit, gratulálok:) csak magyon ismerős volt minden amit leírtál, de nyilvàn mással is előfordul ugyanaz.
2019. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden szülés más. És ezt nem császár és természetes szülés módjára értem.. Hanem minden nő, minden szülést másképp el meg..

Én nagyon jól éltem meg a császárt.

2019. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

he-he


császár előtt is kell manapság NORMÁLIS szülészeten vajúdni (ha hentest választasz akkor persze nem kell)... lévén sok életfunkciót igazából a vajúdás indít be... spec nekem kettő császár lett de hidd el a sima szülés jobb. ott ha vége akkor vége

a császár után csomó dolog lehet még, van aki évekig szenved a heggel még, van akinek frontnál bejelez, esetleg újra kell varrni a belső varratot.. a gyerek értékei rosszabbak szülés után...


amúgy megkérdeztem mennyire hosszú és mennyire fáj de választ nem kaptam ...

2019. ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Én azt gondolom, hogy fogalma sincs mire vállalkozik. Nekem volt kettő is.

Erre jó példa egy ismerősöm:2 gyereket szült természetesen, a harmadikat császárral szerette volna szülni. A műtét után rögtön meg is bánta, azt mondta, hogy ha tudta volna, hogy ilyen lesz, a harmadikat is inkább simán szülte volna.

2019. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én első szülés majdnem mind a ketten ott maradtunk, 4/6 apgar, 12 éves koráig fejlesztésre hordtam, második szülésnél is komplikáció, a harmadiknál megbeszéltük hogy programozott császár lesz, végül sürgősségi császár lett. És ha az elsőt is így szültem volna, mennyivel könnyebb lett volna a gyerekemnek, a sok szenvedés, fejlesztések, hála az égnek már egy egészséges 19 éves, de hosszú volt az út idáig.
2019. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Még az utolsó vagyok, és a császár után épültem fel a leghamarabb, szerencsére engem nem viselt meg.
2019. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!