Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mindent csak penzert? Egy...

Mindent csak penzert? Egy állami kórház megengedhet magának ilyet szerintetek vagy az én elvarasaim voltak nagyok?

Figyelt kérdés

Neveket,pontos helyszínt nem írok,de ha van rá igény ,akkor szívesen.


13hetes terhes vagyok,magánrendelés te járok,de az orvosom behívott a szakrendelések,hogy a 12 hetes genetikai ultrahangot elvégezzük.

Be is hívták,ahol egy furcsa modorú nő megkezdte a vizsgálatot,majd a közepén fennhangon odabofogott egy ilyet:

AKARJA TUDNI MI LESZ?

(3 mp gondolkodás után rájöttem hogy a baba nemére gondol)

Mondtam hogy szeretném,ha írásban lenne még akár egy kis cetlin,akár egy betűvel vagy az új.foto hátulján

Röhögve ramondta,hogy ja,ilyet nem csinálunk,akkor nem tudom meg és kész.


Őszintén reménykedtem hogy tényleg csak viccelt ezzel,de mikor kimentem és atneztem minden vizsgálati lapot ,fotót,reklamanyagot,amit a kezembe nyomott,rájöttem hogy ez tényleg nem írta le sehova.



Ez egy ilyen extra kivansagnak számított?tényleg nem várhatok el ilyet egy magankorhazban?de az ultrahang fotot,(amin semmi nem látszik) azért egy csekk kíséretében a kezembe nyomta hogy fizessem be( bár azt se tudom mennyit miért és hova)


2019. jún. 25. 11:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
84%
És ha csak annyit mondtál volna, hogy nem? Majd az orvosoddal beszélhettél volna erről a cuki irja mar fel egy cetli hatuljára dolgot.
2019. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Arra reflektálva hogy mindenhol fizetni kell a képért :

Ez teljesen rendben van.csak könyörgöm,akkor ne egy üres csekket rejtsen el a fotó mögé annyival,hogy ezt majd be kell fizetni,hanem elmondani hogy,ezért pedig 1000-1000000 Ft összeget kérünk befizetni a kórház részére. Pont.


Minden nap emberekkel foglalkozom én is.sokszor buta,kellemetlen emberekkel.Sajnos én is tudom ,hogy nem egyszerű ,DE : ha normálisan kerek,kérdezek, normálisan válaszoljanak.Ez eddigi életem során viszonylag jól működött más állami intézményekben is...

2019. jún. 25. 11:54
 13/45 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenbutaságokon kár felhúzni magad. Ne tudd meg mi jön még (csecsemősök, védőnő, óvónő, szomszéd, tanár, játszótéri okoskák), tartalékold az iďegsejtjeidet szerintem.
2019. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy az orvosomhoz egy hónap múlva kell csak ismét mennem...

A vizsgálat után rögtön rákérdeztem nála is,hogy én kértem hülyeséget vagy mi volt ez?

Azt mondta ha szeretné megcsinaltatjuk meg egyszer az ultrahangot most és akkor bejön ő is ,de hát 2 óra várakozás után a 40 fokban összezárva másik 15 pocakossal,azt mondtam hagyjuk,akkor várok még egy hónapot,nem én akarom feltartani a sort ..



És igen,az utolsó bekezdésben tényleg magánkórházat írtam ,nem tudom miért ..

Ez egy megyeszékhely állami korháza.


Elismert baba barát intézmény :')

2019. jún. 25. 12:00
 15/45 anonim ***** válasza:
86%
Baba barát, nem mama barát. Fogod majd hallani ezt eleget.
2019. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem miért baj az ha te mint az anya, akiben nő a baba, hamarabb tudod meg a párodnál. Az én párom se volt ott mikor megmondták. Én tudtam másnak még nem mondtam el addig amíg nem tudtam vele közölni a hírt. Nem kell itt flancolni H jajj írjuk rá meg ilyenek mert az jajj de cuki meglepi lesz. Én 30 hetes kismama vagyok és soha egy percig nem éreztem magam többnek ettől. Azt hogy akarjuk-e tudni a nemét meg ilyenek, előre megbeszéltük.
2019. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
86%

"Ez teljesen rendben van.csak könyörgöm,akkor ne egy üres csekket rejtsen el a fotó mögé annyival,hogy ezt majd be kell fizetni,hanem elmondani hogy,ezért pedig 1000-1000000 Ft összeget kérünk befizetni a kórház részére. Pont."

Ez a kettő pont ugyanaz, nem értem miért hisztizel.

2019. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy ha annyira nem mindegy ki milyen sorrendben tudja meg a nemét, menjetek 4Dre. Ott úgy nyalják a feneked ahogy szeretnéd és a párod is bemehet. Ja csak 15 az alja és 24. hét körül érdemes menni. De addig csak kibírjátok nem? Hiszen életbevágó hogy a párod legyen az első
2019. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

1. Egyáltalán nem mondtak,hogy a képért fizetni kell. (A kórház honlapján sem látom még most sem egyébként)

2. Eddig a pillanatig nem tudom hogy mégis mennyit kellene befizetnem

2019. jún. 25. 12:22
 20/45 anonim ***** válasza:
Melyik korhaz?
2019. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!