Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elmondjam a nőgyógyászomnak,...

Elmondjam a nőgyógyászomnak, hogy félvér babám lesz, vagy nem fontos?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez számít-e bármit is a terhességnél.
2019. júl. 18. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Már miért számítana?


Komolyan de tényleg írd már meg mire gondolsz

2019. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy másképp fejlődik vagy oda kell valamire figyelni. Lehet túlgondolom :D
2019. júl. 18. 17:09
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Hajlamosabbak mongolfoltra. Mást nem tudok.
2019. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kombinált tesztnél is fontos


Úgyh nem árt, ha tudja

2019. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Igen, figyelni kell, mert a félcigány baba kilopja a doki kezéből a vizsgálati eszközöket.

Napi hülye kérdés pipa.

2019. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
En szoltam,de azt mondta,hogy igazabol nem befolyasol semmit. Amit az egyik hozzaszolo irt a mongolfoltrol viszont,az igaz. En nem hallottam errol es nem is vettem eszre,hogy a babam feneke folott egy zuzodashoz hasonlo kekes folt van,pont takarja a pelus es nem nezegettem neki ott minden nap. Hat meglepodtem en is,mikor az orvos vizsgalta es ott volt,de szerencsere kepben volt,hogy mi lehet az. 3 hetes kora korul alakult ki
2019. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Elozo vagyok. Meg annyi,hogy kicsit mas szinu volt a bore ujszulottkent,azt mondtak,hogy valoszinuleg sargul. Na akkor szoltam,hogy egyebkent felver baba,vervetellel allapitottak meg,hogy bizony nem sargul :D
2019. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Előbb utóbb csak találkozik a Doki az apukaval, legkésőbb a szüléskor, és akkor mmajsd csak rájön.Direktbe nem mindanám hogy félvér
2019. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha fekete az apuka akkor igen, mert akkor a gyereked hajlamos lehet ,,sickle cell" vagy ,,thalassemia" betegsègre.
2019. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Felver.. Attól függ milyen ertelemben használod ezt a szót. Mivel manapsag mar akkor is, ha anya magyar, apuka nemet.. :D


Szoval ha az igazi definicio szerint az, akkor szólnék.. Esetleges genetikai eltérések miatt.. Max feleslegesen szóltál.

2019. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!