Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elmondjam a nőgyógyászomnak,...

Elmondjam a nőgyógyászomnak, hogy félvér babám lesz, vagy nem fontos?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez számít-e bármit is a terhességnél.
2019. júl. 18. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy írták szülés után azt fogják hinni hogy sárgul, akkor szólj mindenképp!
2019. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

El KELL mondani! már a 12 hetes UH és genetika előtt, ugyanis a nálunk használt tesztek európai minta alapján készültek.


Az én kisfiamnak is más formájú pl. a koponyája, születéskor és magzat korában is nagyobb volt, mint más piciknek. Ha nem tudná pl ezt az infót, esetleg betegségre, vízfejűségre stb gyanakodhatna.


Születéskor is fontos, mert bár fehér bőrrel és sötétkék szemmel születnek, a születés után a termelődő szín anyag miatt lehet pl. Kékes árnyalatú a bőre a babának, illetve foltban is "barnulhat", ami később egyenletesen eloszlik, de kb. úgy néz ki, mint egy véraláfutás.


Aki nem ért a témához az minek válaszol?

2019. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolso! Attol,hogy felver,meg nem feltetlen nagyobb a feje,ez nem attol fugg. Az enyemnek pl teljesen normalis volt a fej korfogata,de inkabb kicsi mint nagy. 6 honaposan 3 honapos meretu a sapkaja. Ez csupan attol fugg,hogy mit orokol
2019. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hol írtam én, hogy feltétlenül nagyobb lesz a feje?
2019. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!