Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyenkor mi van? Mégis mit...

Ilyenkor mi van? Mégis mit kellene tennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van 3 fiam. Kicsik még, a legkissebb 15 hónapos. Mind 3 császárral jött a világra. Az utolsó műtét 4 órás volt és csaknem ott maradtam. Elköltve nem lettem mert kicsúsztam a dokumentációs időből. Rákérdeztem igen. Óvszerrel védekezünk. Mindig rendesen, soha nem az aktus közepétől. Oda figyelünk és nem nem lyukadt ki. Most mégis aggódom kicsit. Menzesz helyett barnás rózsaszínes folyasom volt 3 napig. Más tünetem nincs, de ha mégis terhes vagyok nekem nincs választásom. Az orvos megmondta kereken hogy még egy terhességet nem tudnék kihordani. Csoda hogy ezt is túl éltem. Van 3 gyerekem akiknek kell az anyjuk. Mégis mit kellene tenném? Áldozzam fel magam, hagyjak hátra 3 vagy 4 félárvát? Én is gyilkos leszek a sok ítélkező okos szemében, mert a saját életemet helyezem előtérbe? Ha lenne választásom talán máshogy döntenék.



Remélem vak lárma és nem vagyok terhes.


2019. nov. 26. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, először is tesztet csinálj addig ne aggódj olyasmin ami nincs is!

Ha pedig mégis terhes lettél akkor muszáj vagy orvoshoz fordulni.

Én tudom mit érzel, 3 császárom volt..

2019. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél buta! A 3 gyermekednek szuksege van rad! Orvos is megmondta, hogy veszélyes. Ebben az esetben ha terhes is vagy, akkor is az abortusz az az egyetlen eszszeru döntés. A sok okoskodó abortuszellenes magzatfanatikussal meg ne törődj, senkinek nem tartozol elszamolni valoval, csak a gyermekeidnek akik várnak haza minden nap!
2019. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Tesztelj.
2019. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

1 az se biztos, hogy terhes vagy

2 egyáltalán miért számolsz be az abortuszról, ha nem akarsz lenéző kommenteket. Sőt... Kinek mi köze hozzá?

2019. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Alapjában véve abortuszellenes vagyok,de igenis vannak olyan élethelyzetek,amikor igenis ez az egyetlen megoldás.

A tied ebben az esetben ilyen. Van 3 kicsi gyereked,szükségük van rád. Ahogyan a férjednek is,és az összes szerettednek.

Viszont addig kár ezen agyalnod,míg nincs egy pozitív teszted.

Ha pedig lesz,ne törődj azzal,ki mit mond itt,vagy a való életben,te és a családod az első!

2019. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy a többiek írják. Először meg kellene bizonyosodni róla, hogy terhes vagy-e. Addig teljesen felesleges aggódni. Ha mégis, a te esetedben az abortusz a mérvadó. Ezt az orvos is meg fogja erősíteni.
2019. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt a drámázást! De gáz!

Csinálj tesztet, nagy eséllyel nem vagy terhes.

Ha mégis, akkor meg abortusz, senki nem fog furán nézni egy háromgyerekes anyára, aki nem is tud szülni még egyet, hogy, abortuszra megy. Nem is értem, hogy lehet ilyen hülyén gondolkodni.

2019. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Felnőtt ember vagy ha terhes vagy hát eldöntöd mit teszel.

Most minek írtad ki ezt a kérdéat ha nincs választásod? Hogy igazold, hogy majd jönnek beléd rúgni. Te életed, azt csinálsz amit jónak látsz, nem kell a gyik olvasóközönségének asszisztálni hozzá.

2019. nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagy terhes.
2019. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Jah, a férjed meg köttesse el magát.
2019. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!