Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyenkor mi van? Mégis mit...

Ilyenkor mi van? Mégis mit kellene tennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van 3 fiam. Kicsik még, a legkissebb 15 hónapos. Mind 3 császárral jött a világra. Az utolsó műtét 4 órás volt és csaknem ott maradtam. Elköltve nem lettem mert kicsúsztam a dokumentációs időből. Rákérdeztem igen. Óvszerrel védekezünk. Mindig rendesen, soha nem az aktus közepétől. Oda figyelünk és nem nem lyukadt ki. Most mégis aggódom kicsit. Menzesz helyett barnás rózsaszínes folyasom volt 3 napig. Más tünetem nincs, de ha mégis terhes vagyok nekem nincs választásom. Az orvos megmondta kereken hogy még egy terhességet nem tudnék kihordani. Csoda hogy ezt is túl éltem. Van 3 gyerekem akiknek kell az anyjuk. Mégis mit kellene tenném? Áldozzam fel magam, hagyjak hátra 3 vagy 4 félárvát? Én is gyilkos leszek a sok ítélkező okos szemében, mert a saját életemet helyezem előtérbe? Ha lenne választásom talán máshogy döntenék.



Remélem vak lárma és nem vagyok terhes.


2019. nov. 26. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Keress egy nőgyógyászt, és kérdezz rá az elkötésre! Teljesen indokolt! Nem csak császármetszés közben lehet megcsinálni. Utána soha többé nem kell aggódnod.
2019. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Tesztelj.

Utána ha negatív, elköttetés.

Ha pozitív, abortusz, aztán elköttetés.

A gyerekeidnek szükségük van rád.

2019. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinném hogy az vagy. De nem értem az orvost sem, hogy miért nem ajánlotta az elköttetést, nálad jogos, sőt indokolt! Tudtommal azt lehet bármikor.


Minden esetre most tesztelj, aztán kérj időpontot megbeszélni az elkötést, rosszabb esetben az abortuszt, és az elköttetést. Senkinek nem hiányzik ez a stresszed, főleg nem a gyerekeidnek. De mondom, én szinte kizártak tartom hogy az legyél :)

2019. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Manapság ezer helyről nyomatják az "életvédők" a szarságaikat. Felmegyek a facebookra, és tuti van legalább egy olyyan ismerősöm, aki egy megosztással az arcomba tol valami intetjút egy pappal. De ez sem kell, elég, ha jobb oldali médiát (is) figyel a kérdező. Mivel nem rég aktuális volt a téma, nagyon sokan foglalkoztak vele.


Kérdező, nem csoda, hogy parázol. A média nagyon megtudja nyomni a tudatalatti félelmeinket. Ha esetleg korábban már ki voltál téve sok ember ítélkezésének bármi miatt, akkor most szépen felerősítették benned a szorongást. Viszont orvos nem ítélkezik, pláne ha ő maga közölte veled a helyzetet. Magyarországon van jogod dönteni és a saját életedet választani. Semkinek sincs joga bántani, pláne a kórház falain belül. Vegyél egy nagy levegőty csináld meg a tesztet és tudatosítsd magadban, hogy biztonságban vagy.

2019. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes!
2019. dec. 5. 01:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Szuper
2019. dec. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!