Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtartanàtok a babàt ha az...

Megtartanàtok a babàt ha az apukàt alig ismernétek, viszont ő szeretné vállalni?

Figyelt kérdés
Előre szeretném leszögezni, ez most egy remélhetőleg! csak elméleti kérdés. Még 4 napom van a mensiig, de bennem van az aggodalom, mert ebben a hónapban többször voltunk együtt megszakítàssal, amik közt volt olyan ittas éjszaka is, mikor nem vagyok abban biztos hogy tényleg megszakított befejezés volt. Mindezt pont peteérés alatt és körül. A férfit alig ismerem most jöttünk össze, amúgy munkatàrsam is. Azt tudom hogy ő kimondottan szeretne gyereket, az előző kapcsolata emiatt ért véget, mert a nő nem akart több év után sem, sőt kijelentette hogy soha. Mikor mondtam neki ezt az aggodalmamat, az elmúlt felelőtlen időszakunk miatt, annyit mondott ha úgy alakul ő nagyon örülne, hiszen már szeret, és hozzà költöznénk, felnevelnénk. Megmondom őszintén ez a lelkesedése számomra inkább ijesztő, már az is eszembe jutott hogy szándékosan arra megy ki a játék hogy gyorsan gyereket akar csinálni valakinek az előző rosszul végződött kapcsolat után. Persze én vagyok a hülye, amiért nem rendszabàlyoztam meg hogy igenis használjunk óvszert (nem bírja, lelankad tőle). Én ráadásul még nem vagyok szerelmes sem belé, bizonytalan vagyok hogy vele akarok e maradni tartósan, mert egyre több hiba derül ki róla lassanként. Se saját lakàsom nincs, a munkahelyünkön még próbaidős vagyok, szóval semmi sem lenne ideális. Az egyetlen ami mellette szólna, hogy 28 éves elmúltam, szeretnék már családot, lelkileg úgy érzem már jó anyuka lehetnék, a testem viszont már egyre csak öregszik, szóval bennem van ez a mikor ha nem most érzés.
2019. dec. 8. 12:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tartanám meg.
2019. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

volt olyan ittas éjszaka is, mikor nem vagyok abban biztos hogy tényleg megszakított befejezés volt


azért az másnaposan is feltűnik, hogy folyik belőled valami vagy sem...

2019. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Megtartanám. De az mindegy, hogy én mit csinálnék, mert én csak szélsőséges esetben vetetném el (erőszak pl). De nem kell mindenkinek úgy gondolkodnia, mint nekem.


Te meg majd átmész ezen a hídon, ha odaértél. Amíg nem pozitív a teszt, én nem stresszelnék, felesleges.

2019. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy túl felelösségteljes. A betegségektől nem félsz? Én se voltam soha, egy mintaember, szóval nem okoskodni akarok, de ha 28 évesen nem tudsz gumit húzni, azt se tudod teherbe ejthettek-e, akkor szerinted menne egy gyerek felnevelése? Nagyon sok pénz és rengeteg energia, ráadásul egy vadidegen pasival.
2019. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem dugok gumi nélkül olyannal akit alig ismerek.
2019. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Megtartottuk
2019. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
A testem egyre csak öregszik...-Na ezen a mondatodon felröhögtem. Könyörgöm még csak 28 éves vagy, nem 48. De valóban ne vállald be, ezt már írták is előttem, pláne így, hogy semmit nem tudsz a hapsiról.
2019. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%

"Megmondom őszintén ez a lelkesedése számomra inkább ijesztő, már az is eszembe jutott hogy szándékosan arra megy ki a játék hogy gyorsan gyereket akar csinálni valakinek" - na végre egy normális nő, aki társat keres első sorban, és nem férj-, és apának valót a babarojektjéhez:)))

Kérdező, ebben az esetben szerintem egyik lehetőséggel sincs alapvető probléma, nektek kell megbeszélni. Bár igaz, hogy haebben a helyzetben bevállalod a szülést, kiszolgáltattotá válhatsz a másik felé egy időre.

Lekésve meg még nem vagy semmiről.

2019. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
#9, te meg miféle "pár hétről" beszélsz? Az, hogy az ember kellőképp megismerje a másikat egy kapcsolatban, az pár ÉV és nem pár hét...
2019. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
Hol élsz te? Van aki tíz év után szül, mégis elválnak. Egy fél év alatt látnia kell, hogy megfelel e partnernak, vagy nem.
2019. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!