Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A férfi, ha akarja a gyereket,...

A férfi, ha akarja a gyereket, a nő meg nem, tehet ellene valamit?

Figyelt kérdés

Férfi sokkal idősebb, gyeremet szeretne. Nő több mint egy tizessel fiatalabb, kijelentette, hogy biztosan abortuszra megy, mert nem teszi tönkre az életet 20on évesen egy gyerekkel. Elveteti akkor is, ha szakítás lesz belőle.

Férfi itt még tehet valamit? Meggyőzni érvekkel nem lehet, szülő-család biztosan hátat fordítana a lánynak, ha megtudnák.



2020. febr. 1. 21:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
13%

Jó, akkor adja örökbe, azt is odaírtam. Akkor tartásdíjat sem kell fizetni, aztán boldog lesz mindenki.


És nem, nem azért, hogy a magzatvédőknek tetsszen. Hanem azért, hogy a baba éljen.

2020. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a 44%-os egy olyan nő, aki épp az örökbe adásra vár, ezért is buzdít itt mindenkit arra, hogy tartsa meg a gyereket, majd mondjon le róla. Már többször is láttam a válaszait hasonló kérdések alatt.
2020. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
73%

"Jó, akkor adja örökbe, azt is odaírtam."

Odaírtad... bár ne tetted volna, mert ez már a tudatos férevezetés kategóriája. Ugye te is pontosan tudod, hogy rendezett apasági státusz esetén a nő egyedül nem adhatja örökbe, ha az apa vállalja, pont az történik, amit az előbb leírtam. Az apa meg küönnyen tehet arról, hogy az apasági státusz rendezett legyen, be kell adnia az apasági pert a szülés előtt, és kész.

Remélhetőleg a nőnek is van ennyi esze, hogy ezt átlátja, és eszerint áll az "addörökbeeee"-hez.

Lássuk be, a nő egy esetben mehet biztosra, ha az abortusz mellett dönt, és végigcsinálja. Minden más esetben ő fog szívni.


"Akkor tartásdíjat sem kell fizetni, aztán boldog lesz mindenki."

Ha - teoretikusan - örökbe lehetne adni, attól miért is lenne boldog a kérdést feltevő - nem lesz gyereke - vagy a kérdésben szereplő nő - potyára végigcsinált egy terhességet és szülést azért, hogy másnak jobb legyen.

Valójában ez a lose-lose helyzet lenne, mindketten csak rosszul járnának vele.


Na, ez a valóság a csáb igéid mögött.

2020. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
11%

Ha rám gondolsz, akk tévedsz...

19 éves egyetemista vagyok, és szimplán fontosnak tartom, hogy senkitől ne vegyük el az emberi jogait, csak mert még méhen belül tartózkodik, és önmagáért nem képes kiállni.


Sok ilyen eset volt, amikor a történelem során vkiket nem tartottunk embernek (feketék, zsidók, stb), és bármit bármire hivatkozva megtehettünk velük, most meg ugyanez folyik, a 21. században, csak más a célcsoport, és a leghangosabb jogvédők meg kussban ülnek, hiszen "a magzat az nem is ember, csak egy sejtcsomóóóóó!!!!4!!44négy!"

2020. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
74%
#15, valóban, te a nőtől vennéd el az emberi jogait egy embrió érdekében...
2020. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
11%

#14 igen, nehéz az örökbeadás. Talán a rövid válaszomban meggondolatlanul fogalmaztam.

De ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy egy esélyt akkor is megérdemel az a szerencsétlen baba az életben, az anyja meg nem "potyára" csinálja végig a terhességet, hiszen így nem kellett meghalnia a gyerekének.

2020. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
16%
Egészen konkrétan melyik emberi jogra gondolsz, drága #16, amit előbbre tennél az élethez való jognál?
2020. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 43%!

19 évesen 0 élettapasztalattal inkább maradj szépen csendben. Te milyen jogon erőltetnél rá egy nőre egy 9 hónapos terhet? Ess teherbe, hord ki és szüld meg, majd utána okoskodj! A terhesség nem gyerekjáték! Szerető szülőkre van szüksége a babának, akik gondoskodnak róla normálisan!

2020. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
69%

" az anyja meg nem "potyára" csinálja végig a terhességet, hiszen így nem kellett meghalnia a gyerekének." - tudod, aki magzatvédő, az nem megy AB-ra. Aki meg döntés-párti, annak egy embrió abortálása távolról sem egyenlő egy gyermek halálával.

Tehát de, ő potyára csinálja végig... sőt, vedd ide innen

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

a #16-ot is, szerintem sokkal inkább vét az örökbe adással a majdani gyerek ellen, mint egy abortusszal.

2020. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
75%
"Egészen konkrétan melyik emberi jogra gondolsz, drága #16, amit előbbre tennél az élethez való jognál?" - mármint az embrió "élethez való jogánál"? A nő (és a férfi) BÁRMELYIK jogát, kiemelkedően az önreprodukció feletti szabad döntés jogát, az egészséges élethez fűződő jogát, a teste feletti önrendelkezés jogát, stb...
2020. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!