Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszhoz elég indok, hogy...

Abortuszhoz elég indok, hogy sem a nő, sem a férfi nem akarja a gyereket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 21:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé! Általában azért vállalnak az emberek gyereket mert akarják. Ha nem akarják az elég gáz. De vannak más lehetőségek is de nem ez volt a kérdés. :)
2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Kerria ***** válasza:
77%

[link]


A terhesség megszakítása - ha azt nem egészségi ok indokolja - az állapotos nő írásbeli kérelme alapján végezhető el.

2013. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg az örökbeadás felmerülhet?
2013. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
37%
Tűnjetek már el magatoknak a pontozgatásotokkal! Nyomorékok!
2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
89%
Már az is elég, ha a nő nem akarja. Ugyanis az ő szava döntő. 12. hétig gyakorlatilag teljes mértékben a nő dönt a terhesség sorsáról. Nem kell különösebb indok hozzá...
2013. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként csak egy kérdés....ha sem a nő, sem a férfi nem szeretné a gyereket, nem lett volna egyszerűbb megakadályozni a terhesség létrejöttét a megfelelő védekezéssel?
2013. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
92%
Jogilag kérded?
2013. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
70%

Off: nekem is elegem van már ezekből az állandó lepontozgatásokból, az embernek már hozzászólni sincs kedve.:( MINDENKIT FELPONTOZTAM!!! Fogjunk össze!:)

Bocs Kérdező az off-ért.

3-as

2013. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
68%
Első és négyes vagyok én is mindenkit felpontoztam már csak azért is!!!! Nem értem senki semmi rosszat nem írt. Miért milyen indokot várnak el ami hasznos őszintén??? AZ legyen az indok h akarják mind a ketten és elvetetik??? Nem értem. Mondjuk az se derül ki a kérdésből h most valóban jogilag vagy sem.
2013. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontoztam én is, köszönöm a válaszokat.


Nem jogi értelemben kérdeztem, hanem hogy ti mit gondoltok, ez önmagában elég ok-e az abortuszra.

2013. jún. 2. 08:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!