Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi lesz ennek a következménye?

Mi lesz ennek a következménye?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek múlthéten hétfőn volt az első abortusza és első terhessége volt, nagyon szerettük volna a babát de sajnos anyagilag nem úgy állunk,most rosszkor jött ezért döntöttünk az abortusz mellett.

Múlthét pénteken annyira maga alatt volt a barátnőm, próbáltam vigasztalni szeretgettem de ennek az lett a vége hogy lefeküdtünk. Annyira nem vérzett, de viszont én nem húztam óvszert, de időben kiszálltam.

Most lelkiismeret furdalásom van, hogy a műtét után neki estem félek valami baja lesz és nem lehet babája.

Egyik ismerősünk azt mondta hogy ha már annyira nem vérzik gumival szexelhetünk.

Valaki adjon tanácsot.



2020. márc. 2. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, lehet fertőzése amit ha nem kezelnek esetleg elveszíti a méhét.Nyilván barátnődet felvilágosították, hogy meddig nem élhettek nemi életet, nem a szomszédra hanem az orvosokra kellene hallgatni.Nézesse meg párod magát minél előbb.Neked meg joggal van bűntudatod, mert valóban veszélyeztetted az egészségét.Máshogy nem is lehet vigasztalni egy nőt csak d..al..fantasztikus..
2020. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Bármi lehet. Akàr semmi, akár komoly fertőzés. Sok eszed van fiam.
2020. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Kiscsizma.

Most akkor te a nő vagy a férfi vagy ebben a történetben?

Itt a férfi, a múltkori kérdésedben pedig a nő. Telóról nem tudok linkelni, de biztosan lesz, aki belinkeli a kérdést.

Oda is írtam: 3 végkifejlet lehet.

1: Se fertőzés, se terhesség.

2: Fertőzés, ami akár meddőséget is okozhat.

3: Újabb abortusz.

De legalább védekezhettetek volna.

2020. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Tegnap is kiírtad csak akkor nő voltál.Abortusz helyett pszichiáterhez kellett volna menned ha nem tudod eldönteni mi is vagy.


És igen ha mákod van nem kell többé abortuszra menned mert meddő leszel egy fertőzéstől.


Ha meg pasi vagy gy vigasztalod hogy rendesen megtoszod miután kinyírta a gyerekedet? Hajrá..

2020. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ugy latom ti sem fogtatok fel ennek az egesznek a komolysagat. Szomoru.
2020. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Idiotak vagytok, na szaporodjatok.
2020. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem trollkodik
2020. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Szegény annyira buta, hogy nem veszi észre kint van a nickneve, szóval egyből bukik a kis troll története......🤦🏽‍♀️
2020. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Idióták vagytok mindketten. Egyrészt elkaphat valami fertőzést mivel a méhszája a műtét következtében még nyitott. Másrészt újra teherbe is ejtheted. Mehet a következő abortuszra. Gratulálok.
2020. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!