Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mikor elfogadott az abortusz?...

Mikor elfogadott az abortusz? Miért nem tudják egyesek elfogadni, ha valaki így dönt? Miért érzi úgy egy anyuka, hogy neki joga van ítélkezni valaki felett, aki így döntött?

Figyelt kérdés
Abortusz"párti" és -ellenes vélemény is érdekel, lehetőleg normális hangnemben, normálisan megfogalmazva, kifejtve, indokolva

2020. máj. 22. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
22%
Esemény utáni is kis hatékonyságú.
2020. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit furcsák a válaszaid kérdező. Mintha vedened azokat akik iszonyú szegények hogy nehogy előbb ki akarjanak törni a kilátástalan helyzetbol, hanem szexeljenek csak felelőtlenül agyba főbe hogy aztán abortalhassak vagy még több hasonló életkilstasu utódot szuljenek a vilagra.
2020. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
86%

Akkor, ha védekeznek, de pl kiszakad a gumi, akkor is tartsa meg? Azok hogyan védekezzenek, akiknek arra nem futja, hogy tampont vegyenek? Vagy ők mondjanak le a szexuális örömökről, mert mélyszegények?

🤣🤣ne!!ne dugjon, menjen dolgozni aztan majd lesz pènz gumira,, meg amúgy az abortusz olcsòbb ugye??mit hurrogod le azokat akik nem a te vèlemènyeden vannak??akkor minek írsz ide kèrdèst, főleg ilyet, ebbe a kategoriàba??

2020. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
16%
Nincs annál kiszolgáltatott mint a nő méhében fejlődő magzat. Nem kérte h jöjjön, nincs joga h döntsön, de él. Ezt sokan elfelejtik. Én magamból kiindulva örülök h élhetek, és mélyen elszomorít h a világon egyre több a terhességmegszakítás. Ezek az apró emberkék mint meghalnak, esélyük sincs mert némelyek azt gondolják van joguk élet és halál közt dönteni, pedig nincs. Szemet szemért fogat fogért, ez a véleményem. Meg az h az én testem én döntök, baromság. Ha új élet van a testedben az már nem csak a tiéd. Biztos vagyok benne h az ilyen nők elnyerik a méltó büntetésüket!
2020. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
59%

Igen, joga van bárkinek így dönteni.De ha valaki nem dicsekszik vele akkor nem fog érte kritikát kapni.Ha meg dicsekedik vele vállalja azt is, hogy lesz aki ítélkezik felett.Nem volt abortuszom,a gyerekek előtt nem is voltam soha terhes,szóval nem vetéltem el és a többi, de fiatal koromban az én ismeretségi körömben is volt lány aki 17 éves korára 2 abortuszon esett át.Tudod miért? Mert nem szedte a fogamzásgátlót, mondván nem akar dolgozni inkább megfogja a pasiját, aztán majd lesz pár gyerek, meg jóvilág.A 3 teherbeesésnél végül elvette a srác.

A másik csajt meg csak az nem d--t meg aki nem akarta.Tényleg mindenki végigment rajta.Nagyon egyszerű gondolkodású lány volt vagy 5-6 abortusz után 3 szép gyereke van és vállalkozó férje.Valamennyit szellemileg is hupálódott, de 8 általános a hivatalos végzettsége.

Azt gondolom, hogy aki nem akar gyereket védekezzen.Normálisan.Szedjen fogamzásgátlót,húzzon a fa..ra gumit és tisztelje a saját testét is annyira, hogy nem 1-2 havonta megy, mert akkor épp nem sikerült kiszállni a párjának.Az hogy valakivel egyszer ez megtörténik fiatalon vagy olyan helyzetben, hogy nincs más lehetőség vagy mód azt senki se kritizálja, de mikor szinte már várják a kórházba hogy megjelenjen az azért bőven az elítélendő kategória.Nagyon műveletlennek is kell lenni ahhoz, hogy valaki egy ilyenből ne tanuljon.Illetve valószínűleg az a nő a saját testét sem tiszteli, szereti és becsüli.

Amúgy vannak olyan nők akik jobban teszik, amelyik úgy beszél a hasában növekvőről mint egy xardarabról az biztos hogy abból sohasem lenne szerető anya.

A másik pedig majd ha pénzt adnának hogy valakinek örökbe adják, egyszerre sok főállású béranya lenne..., de így hogy max valami család ingyen örökbe fogadja, így nem éri meg ,inkább a 30 rugót fizetik ki minthogy valaki boldogan nevelje azt, akit ész és lelkiismeret nélkül kikapartatnak.

2020. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
10%

Köszi 18.

Ebből nem látom, hol tárgyalja az anyagi helyzetét az abosoknak.

2010-2015ben a 2/3a anyagiak miatt szakította meg az abot.


Most meg milliós hiteleket adnak. Ami ugyan az abot vissza szoríthatja látszólag, de a fiatalok tudatos gyerekvállalását is befolyásolja, hiszen ezek a támogatások megjelennek költségként máshol.


Csak annyit látok, hogy évről évre kevesebb van.


Ez magamról tudom, hogy 15 éve szeretnék gyereket, de még azóta nem sikerült elérni egyszer sem, hogy +ban zárjon a havi egyenlege. Most covid miatt nem kell annyit költeni munkába járásra és kajára, áprilisban már 20-án ment csak -ba a számla. Talán augusztus lesz az első, hogy +ban zárok.

40 éves vagyok. Mérnöki diplomával. Fejér megyében 350 nettóért túlóráznom kell. 10 évre összesen 4% emelést kaptam.

A gyerekről rég lemondtam.


Szóval, ha véletlen becsúszik, biztos abra megyek.

És most jöhet a gyűlölet, de segíteni nem tudsz, csak te is elítélni a helyzetet, amiben élek.

2020. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
55%

Se pro se kontra

De aki védekezésre használja, az köpjön fel és álljon alá



Mélyszegény aki nem hajlandó gumit venni, az ne szexeljen, vagy ne behatolással.

Hiszen a szex pont olyan, hogy elég sokrétűen lehet művelni

De mondhatom, hogy szexeljen annyiszor “rendesen” ahány óvszert venni tud.

Igen,

Gimnazistaként pont így volt.

Ha nem fért bele a zsebpénzbe, akkor nem szexeltünk a fiúmmal.

Erre hivatkozva ciki lett volna emelést kérni a szüleimtől


Az abortusz drágább, hát még egy gyerek.

2020. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
20%
Szamomra akkor elfogadott, ha megeroszakolnak vagy ha nagyon beteg a baba.
2020. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
62%
Minden esetben elfogadott,mindenkinek a magánügye.
2020. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
78%
Aki nem akarja, hogy véleményezzék a magánügyét, az ne kezdjen nyilvános közvélemény-kutatásba.
2020. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!