Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Melyik viseli meg kevésbé a...

Melyik viseli meg kevésbé a szervezetet?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, de semmiképp nem tarthatjuk most meg, anyagi okok miatt.

A terhesség megtartása miatt gyógyszert kellene szednem. Enélkül spontán elvetélnék 6-7 hetesen.

Ha nem szedem be, elmegy a baba. Melyik lenne a jobb választás: abortuszra menni, vagy hagyni hogy a természet elvégezze a dolgát?


2020. jún. 27. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ez azért olyan dolog, hogy inkább az orvos segítségét kérd. Már csak azért is, mert ha spontán elvetélsz, még mindig lehet hogy műtétre is lesz szükség. :/ amúgy sajnálom!
2020. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Az abortusz elvégzéséhez kell a szívhang, amit úgyis 6-7 hetesen hallani elôször. Úgyhogy addig úgysem fognak csinálni semmit.
2020. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
😢😢
2020. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Annyi a különbség hogy ha nem szeded be a gyógyszert akkor ingyen lesz a kaparás, ha abortuszra mész akkor fizetsz érte.
2020. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, van aki a műtétet választja,mert hamar túl van rajta, van aki nem szeretne műtétet és ha lehet megvárja elvetéljen. Én kétszer vetéltem, el, először 6hetesen, itt szóban sem jött a műtét, másodszorra majdnem 11 hetesen, itt műtöttek volna,de elindult a vetélés, így elkerültem a műtétet.
2020. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk vetélés után is rutinból csinálnak gyógykaparást biztos ami biztos alapon.
2020. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Volt már vetélésem (azt a babát nagyon szerettük volna), és szerencsére nem kellett műteni.

Nyilván az sem mindegy, hogy kell-e érte fizetni. De legfőképp, hogy nem szeretném, ha a családom, ismerőseim tudnának róla.

2020. jún. 27. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
És ha tudnak róla/megtudják, akkor mi van? A te tested, a te döntésed. Jóhogy nem már az ismerősök/családtagok....
2020. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem könnyebb lett volna titkolni egy műtétet,mert így hogy elvetéltem, jópár napig eléggé görcsöltem, kontrollra mentem többször is. Nehezebben magyaráztam volna ki ha nem tudnak róla. Családod alatt mit értesz? szülők,testvérek? mert ha nem egy házban laksz gondolom nem tudnak minden lépésedről. Meg amúgysem kell mindenről beszámolni nekik.
2020. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tudnak minden lépésemről, de közel laknak és ha fél-egy napra (fogalmam sincs mennyi időt vesz igénybe) kórházba vonulok, akkor a meglévő gyerekeimre nyilván ők kell hogy vigyázzanak. Akkor meg már csak megkérdik, hogy hova megyek.

És azért nem akarom, hogy tudjanak róla, mert én ezt végtelenül szégyellem. És nem akarom azt sem, hogy tudják milyen rossz helyzetbe kerültünk

2020. jún. 28. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!