Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olvasni sok helyen, hogy az...

Olvasni sok helyen, hogy az ésszel összeállított/adagolt szteroidok nem károsítják (annyira) a testépítő szervezetét. Igaz ez? Vannak kevésbé káros növekedési hormonok/szteriodok? Lehet visszafogottan is hozzásegíteni az edzésekhez?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Az más tészta, hogy a 90% ész nélkül csinálja.

2019. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Semmi bajod nem lesz tőle.


Túl van ez a téma démonizálva...

2019. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első: mintha Stallonéról és Frank Zaneről is azt cikkezték volna, hogy mindketten használtak növekedési hormonokat és egyéb anyagokat, mégis a szteroidokat ostobán használókkal szemben (akik közül sokan már 40-50 éves korukra rég meghaltak) ők még mindig vígan élnek. Azt írják róluk, hogy ez nem a véletlen műve.
2019. nov. 20. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne stallonét hozd fel példának mert ők ezt orvosi megfigyelés alatt végezték erre neked nem igazán lessz lehetőséged hacsak nem vagy milliomos.


De a te tested, azt csinálsz vele amit akarsz. Viszont mérlegeld hogy meg-e éri az egész. Az hogy ha pontosan követed a kúrát akkor nem lesz bajod egy nagy tévhit. Mindenkinek más a hormonháztartása, az anyagcseréje stb. a hosszútávú mellékhatások pedig jelentősen befolyásolhatják az életminőséged és az élettartamod is.

2019. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pénz most ide, vagy oda, el nem tudom képzelni, hogy bemegyek X orvoshoz, bejelentem mire készülök, és ez után (hogy rendszeresen megfigyeljen) hajlandó lesz (lenne...) megfigyelni? Nem inkább azonnal elküldi a potenciális (pénzkereseti lehetőséget rejtő) pácienst a jó fenébe, mondván ő ehhez a károsító kúrához egyáltalán nem fog asszisztálni?...
2019. nov. 21. 09:38
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha befolyásolják ezek a szerek még az élettartamot is, akkor mégis miért szedik olyan sokan?


Lásd a hosszú hajú félisten Brock O Hurn példáját. Keress rá a Google-ön a nevére/testére. Meggyőződésem, hogy ehhez már használnia kell valamit!

2019. nov. 21. 09:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyén/genetika függő... Van aki a legkomolyabb szereket tolja szünet nélkül évtizedekig és a világon semmi baja, de ismerősöm pl. az első szuritól szívrohamot kapott, úgy vitte el a mentő hogy élet halál között volt... Pedig nem kis nyeszlett izomtalan valaki volt, hanem komoly edzésmúlttal, komoly fizikummal rendelkező ember aki szintet akart lépni mert úgy érezte naturálon elérte a határait...
2019. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És amit írtam Brock gyerek? Szerintem ő is használ szereket, mert azt a testet elérni naturálként szerintem Mission Impossible.


Neki is be kellett szúrnia az elsőt.


Ő nem idegeskedett az elsőnél, hogy nem lesz-e baja?

2019. nov. 21. 15:45
 9/11 A kérdező kommentje:

Illetve:


"Pénz most ide, vagy oda, el nem tudom képzelni, hogy bemegyek X orvoshoz, bejelentem mire készülök, és ez után (hogy rendszeresen megfigyeljen) hajlandó lesz (lenne...) megfigyelni? Nem inkább azonnal elküldi a potenciális (pénzkereseti lehetőséget rejtő) pácienst a jó fenébe, mondván ő ehhez a károsító kúrához egyáltalán nem fog asszisztálni?..."


Ezt amiatt kérdem, hogy orvosi felügyelet mellett csak kisebb a rizikó (már a legelsőnél is)?... Csak hát az ilyenek HOGY kerítenek orvost ennek a károsító folyamatnak kontrollálásához?

2019. nov. 21. 15:48
 10/11 Barbell Deadlift ***** válasza:

Itt azert nehany dolgot tisztazzunk. Egyreszt, Stallone meg a tobbi hiresseg valszeg jo minosegu anyagot kapott, masreszt mindenkinek mashogy reagal a szervezete az ilyen dolgokra. Van aki egy csik kokaintol meghal, valaki eveken at hasznalja, es semmi baja. Ez a szteroidnal is igy van. Az, hogy te melyik csoportba tartozol, csak az eleted vegen fog kiderulni (ami nem mindegy, hogy 30 evesen, vagy 80 evesen kovetkezik be). Senki sem fogja tudni megmondani neked, hogy "haver, te az XY szert szedd, ennyit es ennyit, mert akkor nem lesz bajod".


HA makk egeszseges vagy, es HA jo cuccot fogsz ki, es HA normalisan osszeallitod a kurat (itt mar most tul sok a "ha"), akkor JO ESELLYEL egy kuratol nem lesz maradando karosodasod. Legalabbis testileg. Mert hogy errol a nagymenok nem szeretnek beszelni, de bizony lelkileg is kihatassal van a cucc az emberre, depresszios is lehetsz akar, ha vege a kuranak (kozben meg egy idegbeteg barom is lehetsz atmenetileg). A mellekhatasokkal sem szeret senki dicsekedni (megno a melled, impotens leszel, fajni fog a mellbimbod, pattanasok, stb), pedig azok majdnem biztos, hogy lesznek.


Egy profi sportolonak a penzert es a dicsosegert megerheti, hogy kockaztat (orvosi felugyelet mellett!), de egy hobbistanak elegge kerdeses...en nagyon sok meno csavot lattam mar, par evvel a kurak utan...hat nem szep latvany.

2019. nov. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!