Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Jogom van elítélni és nem...

Jogom van elítélni és nem támogatni igaz?

Figyelt kérdés
Gyereket terveztünk az exemmel, teherbe is esett, majd meggondolta magát hogy neki mégse kell a gyerek, és közölte hogy elveteti(7 hetes volt mikor elkezdte intézni, 10 hetes mikor megtörtént). Én mondtam neki hogy ha megteszi akkor csomagolhat is, többé nem akarom látni. Megtette, mire hazaért én összepakoltam a cuccát és kint várta az ajtó előtt, zár természetesen lecserélve, hiába verte az ajtót nem engedtem be. Most el vagyok hordva minden szívtelen és gonosz embernek mert neki nincs hova mennie és enni se tud, mivel eddig mindent én fizettem, ő nem dolgozott, az abortuszra is úgy tarhálta össze a pénzt gondolom.
2020. aug. 5. 12:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
28%

Nekem biztosan nem adtál volna ezzel ultimátumot.

Magam pakoltam volna össze és vissza sem néztem volna.

2020. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván azt teszel amit akarsz ahogy neki is joga volt elvetetni!

A semmire én se tartottam volna meg úgyhogy jó döntést hozott.

2020. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
89%
Sztem aki egy tervezett gyereket elvetet nem tiszta. Te meg szóltál előre, mire számítson. Így járt
2020. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
28%
A tervezéskor is megzsaroltad?
2020. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:
Kettes, nem semmire vállaltuk volna, 2.5 éves kapcsolat volt, van saját, hitelmentes házam, autó, megtakarítás, viszonylag jó (havi 400 nettó) fizetésem, esküvőre is készültünk, ráadásul gyerekek se vagyunk ő 34 és 38 éves. A gyereket úgy tűnt mindketten akarjuk, 8 hónap próbálkozás után lett terhes.
2020. aug. 5. 13:01
 6/84 anonim ***** válasza:
30%

Akkor lehet, hogy neked is másképpen kellett volna hozzáállni.

Talán megijedt a felelősségtől.

Kérdezted, hogy miért akarja mégis elvetetni?

Lehet, hogy miattad?

2020. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:
4es kit zsaroltam meg? Csak elmondtam neki ha megteszi akkor befejeztem vele és mehet amerre akar. A pozitív tesztnél még ugrált az örömtől, már azt is kinézte melyik magán dokinál akarja a terhesgondozást. Aztán rá kb egy hétre azzal fogadott hogy meggondolta magát nem akarja a gyereket, adjak pénzt abortuszra.
2020. aug. 5. 13:03
 8/84 A kérdező kommentje:
6os, könyörögtem neki hogy beszéljük meg, mondja meg mi a baja, megoldjuk, de csak azt ismételgette hogy nem kell neki gyerek nem áll rá készen, adjak pénzt elvetetni. Én úgy érzem, mindent megadtam neki, persze nem állítom hogy szent vagy hibátlan lennék, mert nem, de mindent megtettem érte, munka után, hétvégén csinosítgattam a házat, vittem programokra, kikapcsolódni, nyaralni. Nem vagyok gazdag de mindent megadtam neki ami tőlem tellett.
2020. aug. 5. 13:05
 9/84 anonim ***** válasza:
13%
A nőknek joguk van meggyilkolni a gyermeküket amikor kedvük tartja neked meg kötelességed elfogadni és támogatni. Ez van.
2020. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
85%
Lehet nem is a tied volt a gyerek.
2020. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!