1hete volt abortuszom,most kezdtem el pecsételni.mitől lehet a digitális ovulációs teszt pozitív jelenleg?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
nagyon off leszek, kérlek nézzétek el nekem, de tényleg érdekel. nem ítélem el az abortuszt, döntéspárti vagyok, így nem anyázni akarok, de egy olyan háztartásban, ahol nem terveznek gyerket és aki besikerül, azt mégis elvetetik, miért van digitális ovulációs teszt? És miért használod abortusz után egy héttel? Mert ugye a missed ab technikailag ugyanaz, de akkor azt írtad volna. vagy csak úgy random tartanak otthon ilyesmiket a reproduktív korú nők, miért ne alapon? Eskü semmi ítélkezés, csak kiváncsi vagyok és hamar megöregszem. Amúgy szerintem hívd fel a nőgyógyászod, hogy miképpen számold ezen túl, nem gondolnám amúgy sem természetesnek, korai terhesség abortálása után sem, hogy ennyire ne legyen vérzés, csak 1 hét múlva. nem néztek meg a post.op. idő alatt? nem mondott semmit a nővér? elvben ellenőrzik a vérzést, minden nemű tisztulás nélkül hogy a viharba engedtek haza? Nyilván az sem oké, ha ömlik, de ugyanúgy rendellenes ha semmi sem távozik, eskü nem értem ezt az egészet.
2020. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Abortusz utan az elso menstruacio kb 6 hettel utana varhato. A megszakitaskor nem kezdodik meg el az uj ciklus.
2020. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!