Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem lehetséges rajtam abortusz...

Nem lehetséges rajtam abortuszt elvégezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam vizsgálaton és terhes vagyok. Olyasmit mondott az orvos, hogy nem lehet majd abortuszom, mert olyan helyen van a magzat. Még el kell mennem egy orvoshoz aki megmondja a frankót. Sajnos átrágtam minden lehetőséget, muszáj lenne az abortusz. Volt már valakinek ilyen? Lehetséges, hogy tényleg nem lehet abortuszom?

2020. dec. 1. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Itt senkinek nincs doktorija, és a méhedbe se lát bele senki. Kérj másod véleményt, aztán majd okosabb leszel.
2020. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, menni is fogok. Annyit szeretnék megtudni, hogy volt-e ilyen valakinek?!
2020. dec. 1. 18:18
 3/19 A kérdező kommentje:
Elsősorban
2020. dec. 1. 18:19
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ilyen. Ezért nem fogsz válaszokat kani. Az abortuszt el kell végezni, ha te úgy akarod.
2020. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Személy szerint nem hallottam még ilyesmiről. Nem sok értelme van számomra; ha annyira fura helyen lenne a magzat, akkor az gondolom nem is egy normális terhesség lenne. Konzultálj több orvossal, menj akár magán nőgyógyászhoz, mert ez tényleg nem olyan dolog, amit annyiban lehet hagyni.
2020. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Olvasd már el a leletet és írd le, hogy mi áll benne.

Olyan nincs, hogy nem lehet abortuszt végezni, olyan van, hogy veszélyes. Pl. egy méhszájban vagy előző császármetszés hegben lévő terhességre rámehet a méhed.

2020. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen nincs, hogy nem lehet elvégezni. Max a dokid nem ért egyet a dologgal, és ennek érdekében hazugságra is képes ami undorító. Menj másik orvoshoz, hogy a lehető leggyorsabban el tudd intézni a műtétet.
2020. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azt mondta, hogy még túl korán van és nem lehet elvégezni, mert nem látni rendesen?
2020. dec. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
El lehet végezni max jól jársz és nem lesz több abortuszod ha nem leszel képes utána teherbe esni. Még jól is jársz.
2020. dec. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne lehetne utána többet gyerek? Egy darab abortusz miatt?? :D Ugyan már, a mai fejlett technológia mellett erre olyan minimális az esély, hogy nagyjából szóra sem érdemes.
2020. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!