Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem lehetséges rajtam abortusz...

Nem lehetséges rajtam abortuszt elvégezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam vizsgálaton és terhes vagyok. Olyasmit mondott az orvos, hogy nem lehet majd abortuszom, mert olyan helyen van a magzat. Még el kell mennem egy orvoshoz aki megmondja a frankót. Sajnos átrágtam minden lehetőséget, muszáj lenne az abortusz. Volt már valakinek ilyen? Lehetséges, hogy tényleg nem lehet abortuszom?

2020. dec. 1. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Az nem mondta a kérdező, hogy ez lenne az első neki.
2020. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy azt sem, hogy a többedik lenne...
2020. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Jaj, hagyjuk már ezt, hogy nem lehet több gyereke!

Nekem 2 volt, mégis van gyerekem. Igen, gyerekvállalás előtt volt a kettő abortuszom.


Kérdező, keress egy normális orvost, olyan nincs, hogy nem lehet elvetetni. Olyan van, hogy rossz helyen tapadt meg, de az meg igencsak nem várathat magára.

2020. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu, ilyen nincs!

Pontosabban van: úgy hívják, méhen kívüli terhesség.

Akkor tényleg nem lehet megszokott módon, vákumos kiszívással elvégezni az abortuszt, ellenben mindenféleképpen műtenek, mert életveszélyes állapot.

2020. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt majdnem két hét. Mi történt, Kérdező? Sikerült elvetetni?
2020. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
Mennyire undorító orvosok vannak, te jó ég 😳 Képesek ilyet hazudni, hogy ne kelljen elvégezni az abortuszt 😯 Csak nehogy még többen vérszemet kapjanak és majd ilyen kamu indokkal kelljen megtartani a nemkívánt gyerekeket 🤢
2020. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megtörtént az abortusz, “rendben” volt minden.
2020. dec. 28. 00:16
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

Örülök neki, hogy rendben lezajlott!

Gyors felépülést kívánok!

2020. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

Gyors felépülést!

Azt esetleg leírnád, hogy mi volt végül a magyarázat, ami miatt a doki azt mondta, hogy "nem lehet"?

2020. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!