Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A méhlepény biopszia után...

A méhlepény biopszia után kiderült, hogy down szindrómás a babánk. Most vagyok 13+1 napos. Hogyan zajlik ilyenkor a terhesség megszakítása? Mire számítsak? Mennyi idő? Mennyire fáj? (Valós tapasztalatok érdekelnek) Lehet-e utána egészséges babám?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 15:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
2,4 vagyok szorítok neked🙏🥰
2021. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a jókívánságokat! Úgy tűnik, sikerült! El sem hiszem, hogy első próbálkozásra összejött! Itt tartom a kezemben a pozitív tesztet és csak pislogok megszeppenten...

Nem mondom, hogy nem félek, hogy megismétlődik az a pokol, de próbálok nem gondolni ilyesmikre...

Mindenkinek szép napot! 🙂

2021. dec. 1. 05:56
 13/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok és minden jót kívánok.
2021. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok, és minden jót kívánok!


Örömmel és izgalommal várjuk majd a fejleményeket. <3

2021. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, ez egy elég buta szóhasználat volt, reggel csak ilyen gagyi szóviccekre áll rá az agyam. XD
2021. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kedves kérdező?
2022. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az érdeklődést, a 14. Hétbe léptünk, túl vagyunk a rettegett genetikai ultrahangon, megcsináltattuk a magzati DNS tesztet és úgy tűnik, hogy egészséges kisfiú! 🙂

Te melyik válaszadó vagy? Nálatok mi a helyzet?

2022. febr. 9. 05:35
 18/22 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! 🙂Gratulálok! Én is akkoriban estem túl egy kromoszóma rendellenesség miatti műtéten, amikor te. Most jött el az ideje nálunk is, hogy újra belevágjunk. Boldog babavárást neked! 🙂
2022. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

2.4 vagyok

Nekem utána volt egy nem fejlődő terhességem, és azóta kémia sajnos.

2022. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek sok sikert és gyorsan bekopogtató babát!
2022. febr. 20. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!