Kiderult a kapcsolatunk vegen, hogy babat varok.. Nagyon rossz kapcsolat volt lelki bantalmazas stb. Ugy dontottem nem tartom meg ilyen embernek. akinek a parja ilyen erzelem mentes ember volt meg ebben a helyzetben is?

Figyelt kérdés

Aztan leesett, hogy egy lelektelen ember o szivtelen..

Az sem hatotta meg mikor elmondtam h babat varok, az sem hogy nem fejlodik rendesen az ultrahang szerint.jelenleg nem tudom mi a helyzet a picurral nem lattul egy ideje.

Meghoztam nagy nehezen ezt a dontest.

Es rettegek barmilyen modon kerul sor a mutetre ha elhalt ha el, de o ennyit mondott ea hogy csak sajnaltatom magam.

Ugye ezek utan jol dontottem?

( nincs mellettem semmiben, soha nem is volt semmiben ha baj volt akkor kihatralt belole sosem segitett nem nyujtott tamaszt.. Es en sajnaltatom magam mert rettegek a mutettol)


2021. márc. 27. 14:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Igen o narcisztikus ez biztos.. 8as latod en ha eliteltek ha nem, ezert nem tartom meg a babat.. En is kotodok hozza mar most, de ha az apja tonkretett en uj eletef szeretnek kezdeni nelkule.. A 3.4.hozzaszolonak uzenem legyen a helyemben! 1xi esetbol lett hogy nem figyeltem oda de o sem.

Ot mindig sajat maga erdekelte azt hiszi egy isten akit imadni kell mett hogy az exei ot imadtak..

Hozzateszem egy hutlen barom volt mindig is(nem testileg!)

2021. márc. 27. 16:59
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Jól azt tetted volna ha védekezel
2021. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
"Ugye ezek utan jol dontottem?" - igen Kérdező, jól döntöttél.
2021. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Csak tudnám minek teszed szét a lábad ilyen embernek...

A műtéttől félsz, mi lesz veled szülés alatt?

2021. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
#14, ja persze, mert te a megismerkedés után fél órával csalhatatlanul megmondod, ki milyen ember...
2021. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
#15: Nyilván nem, de amikor már látszik, hogy valaki ilyen, és kilóg a lóláb, nem szakít valamiért (megérne egy misét, hogy miért nem), akkor nyilván nem csinálok vele gyereket
2021. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Van mar egy gyerekem! Igaz csaszaros lettem de van nemi fogalmam ugyan nem a termeszetes uton szulesrol.

Magam sem tudom.. Vartam talan majd megvaltozik.. Hosszz ideig vartam hogy majd hatha.. Aztan csak nem.. En sem tudom a valaszt miert nem leptem le elobb vagy miert igy cselekedtem ahogyan. :(

2021. márc. 28. 12:11
 18/20 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvosnal.. Mivel o nem fejlodott rendesen mindenkeppen kertem ezt mielott abortuszra adom a fejem.

Ahogyan ott ultem a csajokkal akik mind abortuszra vartak illetve idopontert ugy voltam vele, hogy ha egeszseges esnott van akkor megtartom lesz ami lesz.

De aztan az elet eldontotte vegulis.

6 hetes kora szerint, szabalytalan a petezsak es hematoma is van, ugyhogy mutet:(

2021. márc. 29. 16:29
 19/20 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok!
2021. márc. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
El is indult este barnazassal de gondolom felerosodik majd.. Koszonom mindenkinek
2021. márc. 30. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!