Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megszakítanátok a terhességet?

IbukiNeko kérdése:

Megszakítanátok a terhességet?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kislányunk. Egyetlen egy alkalommal nem védekeztünk mióta megvan és teherbe is estem. A fogantatásra pár nappal kaptam a második Astra Zeneca oltásomat. A nőgyógyász azt mondja, hogy jobb lenne ha nem tartanám meg a picikét. Külföldön oltanak már kismamákat Astrával. Nem tudjuk a férjemmel, hogy mi legyen. Én gyilkosságnak érzem az abortuszt, illetve félek hogy a kapcsolatunk is rámegy. Azt nyilván tudom, hogy mérvadó klinikai tapasztalt nincs.

2021. jún. 15. 11:45
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
87%

"A fogyatékos gyermekek leggyakrabban boldog gyermekek. Mindig drágák és általában szeretnek élni." - és a szüleik? Hány %-ban robbantotta szét a családot az ilyen gyerek megszületése?

"Fontos tény, hogy egyetlen értelmi fogyatékos gyermekek szülei által létesített szervezet sem szorgalmazta még az abortuszt." - hát persze, ha ők maguk megszívták, másnak miért legyen könnyebb? Ez semmi más részükről, mint önigazolás.

2021. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
84%

"egyetlen értelmi fogyatékos gyermekek szülei által létesített szervezet sem szorgalmazta még az abortuszt."

Akkor már mit szorgalmazzon rajta? Azt már eutanáziának hívják, és garantáltan megkövezik érte a családot.

Aki meg abortuszpárti ilyen esetben, az nyugodj meg, elmegy abortuszra, ha kiderül még a terhesség alatt.

2021. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!